Bip Kişi Nasıl Silinir?

Bip Kişi Nasıl Silinir?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell tarafından sürekli geliştirilmekte olan ve sürekli her gün daha fazla büyümekte olan Turkcell Bip Messenger uygulaması sayesinde bir çok Turkcell müşterisi internet paketi olmadan kolaylıkla bu uygulamayı kullanabilmektedir. Google Play marketlerinde büyük bir hız ile büyümekte olan ve herkesin telefonlarında yer alan Bip Messenger uygulamasında son zamanlarda merak edilen konulardan biri olan kişi silme işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz üzerine Bip uygulaması anlık olarak mesajlaşma uygulamalarından biridir, arkadaşlarınızla kolaylıkla konuşabilir onlarla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sizlerde hemen telefonlarınıza Bip uygulamasını indirerek arkadaşlarınızla kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz, Bip uygulamasının geliştirmiş olduğu çeşitli emojiler ve çeşitli capsler sayesinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bir çok kişi tarafından kullanılan Bip uygulamasında karşılaşmış olduğunuz herhangi bir kişiyi silebilmek için ilk olarak o kişiyi rehberinizden silmeniz gerekmektedir. Bip uygulamasında başkalarına mesaj göndermek istiyorsanız ya da Bip Messenger uygulamasından herhangi bir kişiyi silmek istiyorsanız bunun için o kişiyi rehberinizden silmeniz gerekmektedir. Rehberinizden silmiş olduğunuz kişiler, artık Bip uygulamasında da gözükmeyecektir. Eğer Bip üzerinden herhangi bir Bip kullanıcısına mesaj göndermek istiyorsanız ve göndereceğiniz kişi Bip arkadaşlar kısmında gözükmüyor ise o kişiyi rehberinize eklemeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ben birinin benim bip profilimi ve durumumu görmemesini istiyorum bundan dolayı bir kişi bipten nasıl engelenir yardımcı olmanızı istiyorum

    • Kozbon

      Merhaba efendim, Bip Messenger uygulamasında bulunan kişi engelleme seçeneği ile sizi rahatsız eden ve ya bilgilerinizin gözükmemesini istediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Bu konu hakkında daha önceden Bip Kişi Engelleme başlıklı yazımıza göz atarak bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.