Bip Mesaj Kaybolma Süresi Nedir?

Bip Mesaj Kaybolma Süresi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell’in en popüler uygulamalarından biri olan Bip Uygulaması hemen hemen WhatsApp kadar kullanışlı lakin WhatsApp kadar popüler olmayan Bip uygulamasında benim en çok dikkatimi çeken özelliklerinden biri olan kendine has bildirim sesi ve ayrıca birazdan bahsedeceğim Mesaj Kaybolma Süresi. Oldukça dikkat çekiçi özelliğe sahip olan Mesaj Kaybolma Süresi sayesinde, WhatsApptan daha çok güven kokan Bip uygulamasını maalesef Android 4.0 ve üzeri kullanıcılar kullanmakta. Yaklaşık 33 MB boyutunda olan bu uygulama sayesinde artık BİP Uygulamasını kullanan arkadaşlarınıza keyifle mesaj gönderebilir ve mesaj alabilirsiniz. Kendinize has bildirim sesi, kendine özel ifadeleri ve capsleri ile tamamen gençleri temsil eden Bip uygulamasında yer alan mesaj kaybolma süresi sayesinde mesajlarınız herhangi bir yere yedeklenmeden, saklanmadan o süre içerisinde gönderdiğiniz andan itibaren mesajlarınız sistem tarafından otomatik olarak telefonunuzdan silinecektir ve bir daha asla geri getirilmeyecektir. Bilindiği gibi WhatsApp’ta mesajlar her gün 02:00 saatlerinde yedeklenmekte ve bir çok kişi bu yedekleme işlevinden oldukça şikayetçi, WhatsApp’ta mesajlarınız genellikle SD Kartınıza yedeklenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu durum SD Kartınızın bozulması durumunda ve ya herhangi bir çalınma / kaybolma gibi durumlarda mesajlarınızı tehlikeye sokabilmektedir bundan dolayı BİP uygulamasını yapan kişiler Mesaj Kaybolma Süresini bu uygulamaya ekleyerek mesajlarınızı o süre içerisinde görebilirsiniz. O gönderdiğiniz mesaj sizin belirtiğiniz süre içerisinde telefonunuzdan silinecektir. Turkcell tarafından gerçekleştirilen ve şuanda 5Milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Bip Uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz. Ve Ayrıca Turkcell’li iseniz mutlaka uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim, Turkcell bu uygulamayı kullanan bir çok kullanıcıyı ödüllendirmekte ve ayrıca ilerleyen zamanlarda yine BİP Uygulamasını kullanan kişilere özel paketler hediyeler olacaktır, her geçen daha fazla ve daha çok büyümekte olan Bip uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz ve ayrıca uygulamada CAPS özelliği sayesinde kolaylıkla caps yapabilir ve ya mevcut capsleri arkadaşlarınıza göndererek birbirinden keyifli dakikalar ile zaman geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gelen mesajlar siliniyo neden ben kendim silmek istiyorum.nasıl coze bilirim teşekkürler

    • Kozbon

      Merhaba efendim, karşı taraf size göndermiş olduğu mesajları süreli olarak göndermektedir, bunun için bu durumu karşı tarafa söyleyin. Sizlere kaybolan mesajlar göndermemesini isteyebilirsiniz. Teşekkür ederim.