Bip Messenger Özellikleri


Sponsorlu Bağlantılar

Son bir haftadır en çok indirilme sayısı ile dikkatleri üzerine çeken anlık mesajlaşma uygulaması Bip Messenger uygulamasının özelliklerini hiç merak ediyor musunuz? Bip Messenger uygulamasında bilinmeyen bu özellikler sizleri de şaşırtacak, günümüzde diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında bulunmayan ve sadece Bip Messenger uygulamasına ait olan özellikler sayesinde artık sizlerde arkadaşlarınızla mesajlaşırken daha keyif alacaksınız. Bip Messenger uygulamasının başlıca bilinmeyen özelliği, görüntülü konuşma özelliğidir. Evet, Bip Messenger uygulamasında ücretsiz olarak sesli ve görüntülü konuşma özelliği vardır. Günümüzde bu kadar çok anlık mesajlaşma uygulaması varken pek nadir özelliklerden biri olan görüntülü konuşma özelliği Bip Messenger uygulamasında bulunmaktadır. Milyara kadar ulaşan WhatsApp uygulamasında bile görüntülü konuşma özelliği yok iken Bip Messenger uygulaması bizler için bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır. Bir diğer özelliği ise mesajların otomatik olarak silinmesidir, evet yanlış duymadınız. Bip Messenger uygulamasında bulunan bu özellik ile sizlerde kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız karşı tarafın telefonundan otomatik olarak mesajları silebilirsiniz. Bu konu hakkında Bip Mesaj Kaybolma Süresi Nedir? başlıklı yazımızda biraz bilgi verdik. Şimdi gelelim Bip Messenger uygulamasının özelliklerine.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri

Toplamda 50MB boyutunda olan Bip Messenger uygulamasını sadece bir kereliğine mahsus olarak telefonlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz ve eğer ki Turkcell abonesiyseniz bu uygulamayı kullanmak için internet paketine ihtiyaç duymazsınız ve bu uygulamayı kullanmaya başladığınız için Turkcell tarafından sizlere otuz gün kadar kullanabileceğiniz bedava internet verilir.

Caps yapma özelliği ile, hemen uygulama üzerinden caps yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz birbirinden komik capsleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Mesaj silinme özelliğini kullanarak, sizin belirlediğiniz süre içerisinde yazdığınız mesajın silinmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle measjımı başkası okuyacak mı diye herhangi bir endişeniz olmaz. Bir diğer özellik ise Bip Messenger uygulamasına has bildirim sesleri ile bulunduğunuz ortamda dikkat çekebilirsiniz. Bip Messenger uygulamasında bulunan görüntülü konuşma ile sizlerde sevdikleriniz ile görüntülü konuşma yapabilir ve hasret gidebilirsiniz.

Bip Messenger uygulaması üzerinden sesli arama yapabilir, görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasının bir diğer özelliği ise daha kullanışlı olması olup daha sade bir tasarıma sahip olmasıdır. Bütün yapmak istediğiniz ayarları hızlı bir şekilde yapabilir ve ya değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bip Messenger Bildirim Sesi İndir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Kozbon’cum ben bip messenger kullanıyorum ama bildirimler açık olmasına rağmen sesli bildirim alamıyorum. Neden böyle bir sorun var biliyor musun acaba

  • Kozbon

   Merhabalar Melih, uygulama bildirimler kısmından bildirim ayarlarınızı kontrol ediniz. Ve sesli bildirimlere izin veriniz.

 2. Eğer bir kişi sende ekliyse ve sen onda ekli değilsen o kişinin son görülmesini görebiliyor muyuz?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, karşı taraf son görülme saatini sadece kişilerim olarak yaptı ise göremezsiniz lakin son görülme saatini herkes olarak seçtiyse görebilirsiniz.