Bip Profil Resmi Ayarları

Bip Profil Resmi Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Güzide ülkemizin büyük uygulamalarından biri olan Bip Messenger uygulaması her zaman sadelikten yana olup bir çok kullanıcısına kolay erişebilir hizmet sunmaktadır. Turkcell tarafından desteklenen Bip Messenger uygulamasında en büyük kriterlerden biri olan, anlık mesajlaşma uygulamaların vazgeçilmezi olan profil resmidir. Sanki o kiş ile yüz yüze konuşuyormuş hissi uyandıran profil resimlerini her ne kadar güncel tutarsak anlık mesajlaşma uygulamalarında o kadar daha çok etki yaratabiliriz konuştuğumuz kişinin üzerinde. Bip Messenger uygulamasında bugün merak edilen başlıklardan biri olan Bip Messenger profil resmi nasıl değiştirilir, Bip Messenger profil resmi nasıl kaldırılır konularından birazcık özet geçeceğim. Bip Messenger uygulaması zaten oldukça kolay kullanılabilen ve çok sade bir uygulama olup bir çok kullanıcıya istediğini verebilen uygulamadır. Eğer sizlerin telefonlarında Bip Messenger uygulaması yer almıyor ise şimdiden telefonlarınıza Google Paly Marketlerinden veya App Store Marketlerinden indirerek arkadaşlarınız ile anlık olarak mesaj gönderebilir ve ya anlık mesaj alabilirsiniz. Bip uygulamasında profil resminizi kaldırmak için, Bip ayarlarına gidiniz ve üst kısımda yer alan profil resminize dokunun. Alt kısımdan açılacak olan seçeneklerden Fotoğrafı Sil seçeneğine dokunarak kolaylıkla bip profil fotoğrafını silebilirsiniz. Eğer Bip profil resmini değiştirmek istiyorsanız yine aynı şekilde, Bip ayarlarına giderek buradan profil resminize dokunun ve ardından Fotoğraf seç seçeneğine dokunarak telefonunuzdan herhangi bir seçmiş olduğunuz fotoğrafı profil resmi olarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bip Bütün Geçmişi Nasıl Silebilirim? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Resmi degistirmesini bende biliyorum o profil yaptigm resmi nasil kaydedebilirim yani nasi indirebilirim ben onu diyorum

    • Kozbon

      Merhaba efendim, Bip Messenger’da bir resmi kayıt etmek istiyorsanız bunun için en kolay yöntem ekran görüntüsü almak yeterli olacaktır. Ekran görüntüsü aldıktan sonra fotoğrafı kırpmanız durumunda kolaylıkla fotoğrafı kayıt etmiş olacaksınız teşekkür ederim.