Bip Ücretli Mi?

Bip Ücretli Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell’in başlatmış ve geliştirmiş olduğu uygulamalardan biri olan Bip uygulaması artık ülkemizde oldukça popüler. Herkesin yavaş yavaş taşınmış olduğu uygulama olan Bip uygulamasında bulunan Mesaj Kaybolma özelliğinden geçen gün bahsetmiştim, bu özellik sayesinde oldukça çok konuşulan ve bir çok kişinin dikkatini çeken Bip uygulaması hakkında bugün sizlere ücretli mi? ücretsiz mi? hakkında çıkan sorulara cevap vereceğim. Bilindiği gibi Bip uygulamasında sadece mesajlaşma özelliği yok, tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi Bip uygulamasında da yer alan arama özelliği sayesinde daha çok kullanışlı olduğunu biliyoruz. Bip uygulaması sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir, sadece kullandığınız zaman diğer uygulamalarda olduğu gibi hattınıza yer alan İnternet paketini kullanmaktadır. Bip uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir, sizden WhatsApp gibi yıllık bir ücret talep etmeyen bip uygulamasında yer alan Mesaj Kaybolma özelliği hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız. Bip uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtebilirsiniz ve ayrıca Bip uygulamasını indiren her Turkcell abonesi 1 ay boyunca kullanabileceği 1GB internet paketi hakkına sahip oluyor. Oldukça çok kullanışlı olan ve sizin arkadaşlarınızla hemen anlık konuşmanıza yardımcı olan Bip uygulamasını Google Play’den ve App Store’den son sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bip Hesap Açmak / Kaydolmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bib ile bib i olan kişi ile konuşmada internetim kullanılır mı?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, yanlış hatırlamıyorsam Turkcell operatöründe böyle bir kampanya mevcut idi. Hattınız Turkcell ise Bip uygulamasını ücretsiz olarak kullanabiliyordunuz.

 2. Benim internet paketim bitti ama hala bipten mesaj atabiliyorum acaba paket yokken herhangi bir ücret alınıyor mu?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, Bip uygulaması Turkcell kullanıcıları için yıl sonuna kadar ücretsiz diye biliyorum.

 3. Merhaba.bip kullnmaya yeni başladım.özelliklri hoşuma gitti.görüntülü arama yaptığında ve yer bildirimi için haritayı kullandığımda ekstra ücretlendirme olacak mi yoksa internet kotasindan mi düşecek? Şimdiden tesekkur ederim.

  • Kozbon

   Merhaba efendim güzel sorular için çok teşekkür ederim, Bip Messenger uygulamasında herhangi bir ücretlendirme söz konusu değildir. Hattınız da internet paketi varsa internet kotasından düşecektir. İlginiz için teşekkür ederim kendinize iyi bakın.

 4. merhaba bip uygulaması inteti nasıl etkiler çabuk bitirirmi

  • Kozbon

   Merhaba İsyankar, Bip Messenger uygulaması WhatsApp gibidir. İnternet paketinizi çok bitirmeyecektir, ben yaklaşık olarak 2 aydır aktif bir şekilde kullanıyorum lakin şuana kadar en fazla 3MB kadar internet gitmiş.

  • Yok az gider

 5. Sadece türkselliler mi kullanacak yok sa vodafone da kullanılabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler teşekkür ediyorum iyi ki varsınız çok sayenizde böyle birşey var sevdiklerimizi rahatça aricam özellikle annem i iyiki varsınız bilgileri bekliyorum

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Bip uygulamasını bütün operatörler ücretsiz olarak kullanabilir. Sizlerde telefonlarınıza Bip Messenger uygulamasını indirerek sevdikleriniz ile iletişime geçebilirsiniz.