Birinin Instagram Kullanıp Kullanmadığını Öğrenmek

Birinin Instagram Kullanıp Kullanmadığını Öğrenmek

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılının vazgeçilmez uygulaması olarak tabir edebileceğimiz uygulamalardan olan Instagram uygulaması almış oluğunu yenilikler ile tam anlamıyla bizlerin bir parçası olmuş durumda. Artık her yeni doğan bir bebeğin bile Instagram hesabı var diyebiliriz, Instagram uygulaması her ne kadar iyi olursa maalesef ki bir çok kişinin de ilişkisinin bitmesine neden olmaktadır. Bugün ise sizlere bir kişinin Instagram kullanıp kullanmadığı konusunda nasıl bilgi sahibi olabileceğiniz konusunda bilgiler vermek isterim. Yine aynı şekilde gizliden gizliye Instagram hesabı kullanıyorsanız da dikkat etmeniz gereken noktalara değineceğim, ilk olarak Instagram’ın geliştirmiş olduğu alt yapıdan bahsetmek isterim. Geçen aylarda gelen işletme profilleri sayesinde artık arama kısmında işletme profilleri ilk sıralarda yer almaktadır. Yani sizin adınızdan ve soyadınızdan Instagram’da 5-6 kişi varsa o halde kısa süreliğine profilinizi işletme profili yapmanız yeterli olacaktır. Yine Instagram uygulamasında üst sıralara çıkmanızı etkileyen bir diğer faktör ise telefon numaranızın – mail adresinizin onaylı olmasıdır. Bu iki seçenek sizlerde sorunsuz bir şekilde ise Instagram’da listede üst sıralara çıkacaksınız ve bu durum karşısında fark edilir bir hale geleceksiniz. Instagram işletme hakkında bilgi edinmek istiyorsanız da  Instagram İşletme Profili Nedir? Nasıl Açılır? başlıklı yazıya göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Kullanıp – Kullanmadığını Nasıl Anlarım?

Genellikle evli çift – yeni çiftler arasında yaşanan sorunlardan biridir, bunun için ipleri elinizden bırakmamak adına bir kişinin Instagram kullanıp kullanmadığını anlamak için siz de Instagram kullanın. Evet yanlış duymadınız, farklı bir isim kullanarak Instagram hesabı açıp rehberinizi eşitlemeniz durumunda rehberinizde yer alan kişilerin Instagram kullanıp kullanmadığını anlayabilirsiniz. (Buna SMS ve Arama geçmişi de dahil.) Bir kişinin Instagram kullanıp kullanmadığını anlamanın bir diğer alternatif yolu da o kişinin sıkça kullanmış olduğu mail adresini öğrenmek yeterlidir, bir kişinin mail adresini biliyorsanız Instagram üzerinden şifremi unuttum yaparak o kişinin Instagram’a kayıtlı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ayrıca o kişinin arkadaşlarını yakın mesafeden takip etmeyi de unutmayın, farklı bir isimle açmış olduğunuz Instagram uygulamasında o kişinin arkadaşlarını – akrabalarını yakın çevresini takibe almayı unutmayın ve bunu yaparken de kimliğinizi en iyi şekilde saklamayı unutmayın.

Kimliğimi Nasıl Saklayabilirim?

  • Bir kişiyi farklı bir hesaptan takip ediyorsanız yani stalklıyorsanız çok ince bir çalışma yapmanız gerekmektedir, mesela yeni bir hesap açtığınız zaman mail adresi girmemeye özen gösterin, mail adresi girseniz bile farklı bir mail adresi girin ve kişisel kendi kullandığınız mail adresinizi girmeyin.
  • Hemen o kişiyi takip etmeyin, o kişiye direk olarak takip ederseniz bu kişi durumdan şüphelenir.
  • Açmış olduğunuz hesabın cinsiyeti çok önemlidir veya içeriği çok önemlidir. Mesela bir erkeği takip edecekseniz kız profili açın, erkekler bundan çok hoşlanır. Yine bir kızı takip edecekseniz de kız profili açın çünkü kızların içi şuan için fesat değil.
  • Açmış olduğunuz hesabın kullanıcı adı ve profil bilgileri de ön plandadır, fark edilmemek için normal bir vatandaşın profiline benzer içeriklerde bilgiler doldurun ki fark edilmeyin.
  • Sıfır (0) paylaşımlı bir hesap ile bir kişiye istek gönderirseniz yine aşırı derecede dikkat çekersiniz bunun için hesabın içine 5-6 tane farklı zamanlarda fotoğraflar / videolar paylaşın.
  • Paylaşmış olduğunuz fotoğraflara mümkünse konum ekleyin, farklı bir yerde çekilmiş gibi konumlar ekleyerek karşı tarafı uyutabilirsiniz.
  • Takip etmek istediğiniz kişinin takip ettiği Instagram satış sayfaları varsa ilk olarak onları takip edin, daha sonradan o kişinin uzak çevresinden yakın çevresine doğru takip etmeye başlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.