BlackBerry’nin Yeni Ayıbı

BlackBerry'nin Yeni Ayıbı

BlackBerry’nin uçak firması olarak bildiğimiz Boeing ile anlaşarak güvenlik konusu ile ilgili çoğu kişinin ilgisini çekmeyi başaran Black adlı akıllı telefonu sonrası gündemdeki yerini korumaya çalışan BlackBerry, resmi twitter hesabından yapmış olduğu bir paylaşımla tekrar gündeme oturmayı başardı ama bu sefer baltayı taşa vurdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni modelini resmi sosyal medya hesaplarından teknoloji meraklılarına tanıtmayı hedefleyen firma , Classic modelini resmi Twitter hesabından paylaşırken büyük bir gaf yaptı. Yeni modelinin fotoğrafı ile BlackBerry takipçilerinin dikkatini çekmek isterken ufak ama bir o kadar önemli detayyı gözden kaçırdı.
blackberry-twitter-paylasimi-İphone

BlackBerry’nin resmi twitter hesabından paylaşılan bu ileti bir Apple ürünü olan iPhone ile paylaşılmıştı ve twitter’ın telefon tanıma özelliği vasıtası ile takipçiler de bu paylaşımın hangi cihazla paylaşıldığını görebiliyordu. Kendi telefonunun resmini İphone ile çekmiş ve İphone’da yüklü olan Twitter uygulaması ile paylaşmıştı. Böylelikle Blackberry’nin bile İphone kullandığı ortaya çıkmış oldu. Bu durumu gelen reaksiyonler üzerine farkeden Blackberry hesabını paylaşımını hemen geri sildi ama bu hatanın etkisi uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Microsoft, Şarj Edebilen Lamba Üretiyor. başlıklı yazı da akü şarj edebilen kaynak makinesi, apple iphone 4 şarj edebilen kılıf batarya ve iphone 4 şarj edebilen kılıf hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. blackberry gerçekten sorunları giderirse iyi olur

  2. Blakberry gerçekten iyi bir telefon üreticisiydi.Ama artık piyasada yeri kalmadı. Heleki asus varken 🙂

  3. Blackberry, maalesef ki bir yerden sonra inanılmaz bozdu ve büyük düşüşü devam etmekte. Apple ve Samsung’un bu derece gerisinde kalabileceğini kim düşünebilirdi acaba? Hatta Sony ve HTC bile, şu anki Blackberry’lerin 2-3 katı daha iyi durumda. Bazı modeller için bu oranı 5 katına dahi çıkartmamız mümkün. Bitmek bilmeyen hataları da cabası, yazık gerçekten; bitirdiler güzelim firmayı…