Büyükçekmece Belediyesi İş Kazası – Seyfettin Opçin

Büyükçekmece Belediyesi İş Kazası - Seyfettin Opçin

İstanbul’u geçtiğimiz günlerde terk eden kar tekrar bugün öğleden sonra etkisini hissettirmeye başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Büyükçekmece Belediyesi’ne bağlı olarak çalışan, Seyfettin Opçin kar küreme aracıyla kaza geçirdi ve olay yerinde yaşamını yitirdi. Türkiye’ye Sibirya’dan gelen kar ve soğuk hava tüm ülkeyi etkisi altına aldı. Kuzey ve batıda 6-10 derece sıcaklık düşecek. İstanbul’da ise İDO ve THY’nin bir çok seferleri bugün ve önümüzdeki günler için iptal edildi. Yoğun tipi nedeniyle bir çok vapur seferleri iptal edilip, ulaşımda karın büyük etkisi görülmektedir. Soğuk havalar Cuma günü terk edeceği belirtirken, ölen işçi Seyfettin Opçin Allah’tan Rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. 2 çoçuk babası olan Seyfettin Opçin, freni boşalan kar küreme aracıyla birlikte bir eve çarparak hayatını kaybetmiştir. Görgü tanıklarının söylentisine göre, kimseye çarpmamak için kendi canından olan Seyfettin Opçin’i unutmayacağız..

Kaynak: hurriyet.com.tr/gundem/28222612.asp

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 12 Şubat Okullar Tatil Değil başlıklı yazı da 12 şubat kar tatili, 12 şubatta hangi okullar tatil ve istanbul 12 şubat okullar tatil mi? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Gerekli önlemlerin alınmaması neticesinde böyle kazalar olması bence gayet normal.

  2. Şuan kar fırtınası devam ediyor ara ara durmasa yarım metreyi bulur ama Allah veriyor bir kolayını yoksa istanbulda hayat dururdu.Ki 5 cm yağınca bile trafik felç oluyor zaten.

  3. ne istanbulun çilesi biter. nede garibanın çilesi. Allah rahmet etsin

  4. Allah Rahmet Eylesin. Sevenleri ve yakınlarına başsağlığı dilemekten başka ne yazık ki elimizden sadece dua etmek gerekir. Cidden zor…

  5. Allah rahmet eylesin. Bugün hava bayağı soğuktu. yarın da okullar tatilmiş ilk ve ortaöğretim. inşaallah atlatıcaz bu soğukları

  6. Ne olursa zaten gariban işçilere oluyor. Allah rahmet eylesin

  7. Allah rahmet eylesin …