C2.me / connected2.me Hilesi

C2.Me Hile

Sponsorlu Bağlantılar

Her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olan C2.me yani connected2.me uygulaması bir çok kişi tarafından yavaş yavaş tercih edilmeye başladı. Kullanışlığı ve sadeliği sayesinde çok tercih edilen uygulama hakkında sizlere bugün Hilesi var mı yok mu? Var ise nasıl yapıldığından bahsetmek isterim.

Geçtiğimiz günlerde tarafıma gelen mailler üzerinden yola çıkarak artık bizlerde connected2.me kullanıcısı olduk ve neredeyse bizlerde connected2.me bağımlısıyız diyebiliriz. connected2.me aslında bir Chat yani konuşma panelidir. Kişileri bir arada toplayan connected2.me sayesinde hesap açan kişiler ile ziyaretçiler konuşabilmektedir. Ziyaretçiler anonim olarak konuşurken hesabı açan kişinin profili açıktır, ziyaretçinin profili gizlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ziyaretçi anonim olarak konuşmaktadır, eğer bir süre sonra konuşma dilendiği noktaya gelirse ziyaretçi yani anonim olan kişi kimliğini hesabı açan kişiyle paylaşıyor. Daha sonradan arkadaş veya sevgili olurken bazı connected2.me kullanıcıları ise illa profil şart, mesaj atmadan önce profili atmanız gerekmektedir yoksa cevap vermem diyerek profiline not tutuyor.

Her neyse yeter bu kadar kötü anlatım.. Sizlere bugün C2.me Hilesinden bahsedeceğim.

connected2.me ilk çıktığı zamanlarda aslında hilenin engeli yoktu bunun için herkes konuşma sayısını kolaylıkla yükseltebiliyordu. Bunun içinden connected2.me yöneticileri ilerleyen vakitlerde bu açığı farkederek farklı IP adres kullanılmasını şart koştu.

Hileyi yapabilmeniz için farklı IP adresine sahip olmanız gerekmektedir farklı IP adresine sahip olabilmeniz için öncelikle modeminizin sabit Ip adresine bağlı olmaması gerekmektedir. Eğer modeminizin IP adresi sabit değil ise modemi açıp kapatarak IP adresinizi değiştirebilirsiniz.

IP adresiniz değiştikçe connected2.me hesabınızın linkine anonim olarak girerek 1-2 tane boş mesaj atarak çıkış yapınız. Ve ardından tekrar modeminizi resetleyerek bu işlemi tekrarlayınız her ne kadar yaptıkça o kadar çok konuşma sayınız artacaktır.

Eğer daha kolay yolunu bulursak bu yazımızı güncelleyerek yeni hilemizi paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.