Çalışan WhatsApp Plus Uygulaması Var Mı?

Çalışan WhatsApp Plus Uygulaması Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın gelişmiş versiyonlarından olan WhatsApp Plus uygulaması hakkında bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz, WhatsApp Plus uygulaması çalışmasa da farklı bir isimle şuan çalışmaktadır. İlk olarak akıllarda yerini almış olan WhatsApp Plus ismi neden bu kadar popüler neden GBWhatsApp veya diğer sürümler olan WhatsApp Reborn gibi sürümlere neden halen WhatsApp Plus diyerek hitap ediliyor? Olay en güzel şu şekilde özetleyebiliriz, biliyorsunuz ki Türk Telekom, TTNET ve Avea operatörü birleşti ve tek bir çatı altında hizmet vermeye başladı. Türk Telekom (eski adıyla Avea) operatörünü kullanan herkes halen hattın ne? şeklinde sorunca Avea cevabını vermekte işte aynı şekilde WhatsApp Plus içinde geçerli bu durum. WhatsApp Plus uygulaması bir ilk uygulama olduğundan dolayı adı ne olursa olsun bizler ona WhatsApp Plus olarak hitap edeceğiz tıpkı Türk Telekom olan Avea gibi. Her neyse WhatsApp Plus uygulamasının şuan için çalışan sürümünün adı GBWhatsApp sürümüdür. Bu sürüm ile sizlerde WhatsApp Plus’ta yer alan bütün özellikleri sorunsuzca kullanabilirsiniz. Çalışan WhatsApp Plus sürümü olarak tabir edebileceğimiz GBWhatsApp uygulamasının başlıca özellikleri şunlardır.

Sponsorlu Bağlantılar

GBWhatsApp Özellikleri

 1. En çok kullanılan özelliklerinden olan son görülme saatini kapatma veya gizleme özelliğini bu sürüm sayesinde sizlerde yapabilirsiniz. WhatsApp’ta gözükmemek son görülme saatinizi tamamen kapatmak ve WhatsApp’a girdiğiniz halde belli olmamasını istiyorsanız bu sürümde yer alan özelliği aktif ederek kullanabilirsiniz.
 2. Çift tikleri kapatma özelliği WhatsApp Plus sürümünden tanıdık gelmektedir, evet çift tikleri yani iletildi anlamını taşıyan çift tikleri bu sürümde kapatarak karşı tarafa tek tik (iletilmedi) olarak gösterebilirsiniz.
 3. WhatsApp Plus’un bir diğer popüler özelliği olan tema özelliğini kullanarak farklı renklere ve farklı simgelere sahip olan temayı uygulamaya kolaylıkla entegre ederek kullanabilirsiniz.
 4. Kendine özel emojilerin olması da güzel bir şey lakin bu emojileri karşı tarafa gönderdiğinizde görmemektedir. Sadece WhatsApp Plus kullanan kişiler arasında gözüken emojileri maalesef ki herkes görememektedir.
 5. WhatsApp Plus’un devamı olan ve şuan çalışmakta olan GBWhatsApp sürümünde tek sorun yedeklemede sorun olması, eğer ki uzman bir GBWhatsApp kullanıcısı değilseniz yedeklemede sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bunun haricinde GBWhatsApp hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız # başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Bu yazımızda yer alan kullanım talimatlarını izleyerek sizlerde sorunsuzca çalışan WhatsApp Plus sürümü olan GBWhatsApp’ı indirebilirsiniz.

GBWhatsApp Nereden İndirebilirim?

kozbon.com adresi olarak sizlere açık indirme linklerini paylaşmamaktayız, uygulamayı indirmek istiyorsanız internette yer alan yabancı kaynaklar üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek istiyorsanız da bizler ile Facebook üzerinden iletişime geçmeniz durumunda sizlere indirme linklerini iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp GİF Nasıl Gönderilir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Türkçe dil destegi varmi ?

 2. Merhaba. Gbwhatsapp yüklerken Whatsapp yedeklerini aktarma konusunda SD kart alarak geri dönüş yapacaktınız bizlere var mı bir gelişme bu konuda? Teşekkürler.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, maalesef olumlu bir sonuç alamadım GBWhatsApp’ta yedekleme sorunu halen devam etmektedir. Bir çözüm bulamadım, üzgünüm.