Cevahir’e Ayı Mı Saldırdı?

Cevahir'e Ayı Mı Saldırdı?

Televizyonların sevilen dizisi, KanalD’nin vazgeçilmez dizisi olan Geniş Aile’de Cevahir rolünde yer alan Ufuk Özkan son günlerde oldukça konuşulmaya başlandı. Geniş Aile ile tanınan Ufuk Özkan (Cevahir) oldukça sevilen bir kişi ve oldukça samimi. Bilindiği gibi Geniş Aile dizisi final yaptı ve ardından çok geçmeden bu diziyi beyaz perdeye taşıma kararı alındı. Başrol oyuncularının arasında yer alan Ufuk Özkan(Cevahir)’e film setinde ayı saldırdı iddiaları çoğaldı. Geniş Aile: Yapıştır sinema filminin çekimleri hızla devam ederken geçtiğimiz günlerde kendine Ayı saldırdığını söyleyen Cevahir, ölümden döndüğünü anlattı. Film’de bir sahnede kendisini ayı kovalaması gerektiğini ve ayının da hareket etmediğini söyleyen Cevahir, farklı bir yöntem deneyerek Ayıyı canlandırmak istedi ve ayının zoruna giden bu yöntem yüzünden Ayı Cevahir’e saldırmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Ölümden dönen Cevahir, ayının saldırması üzerine kendini ormanlara attığını ve ölümle burun buruna geldiğini belirtti. Ufuk Özkan(Cevahir)’e bu tatsız olay için geçmiş olsun diliyoruz ve sizlere Geniş Aile: Yapıştır filminin vizyona girdiğini belirtmek isterim.

9 Ekim 2015’te vizyona giren filmde toplam hasılat; 3.357.363,60TL olarak belirlendi. Peki siz eğer İstanbul’da oturuyor ve en uygun sinemanın nerede olduğunu bilmiyorsanız kendinize yazık etmiş olursunuz. Sizler için en İstanbul’un en ucuz ve en kaliteli sinemasını araştırmıştık ve onuda alt kısıma bırakıyorum bir ara bakarsınız.

[button style=”btn-danger btn-lg” icon=”glyphicon glyphicon-asterisk” align=”left” type=”link” target=”true” title=”İstanbul’da En Ucuz Sinema Bileti” link=”http://kozbon.com/istanbulda-en-ucuz-sinema-bileti/” linkrel=””]

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.