Charlie Herdo İfşa

charlie-herdo-ifsa

Sponsorlu Bağlantılar

ABD’nin en etkili ismimlerinden biri, şok gerçekleri göz önüne serdi. Buna göre ABD, 11 Eylül operasyonuyla 100 yıllık projesini hayata geçirdi ve İslam ülkelerini terörist gibi gösterdi. Bu etiketten kurulmak isteyen, devlet de Washington’a gitti. Zengin madenlerini, ABD şirketlerine verdi. Bunu gören İngiltere ve Fransa, Amerika ile bölgede gizli bir rekabete girdi. Kazanan hep değişti! Ve CIA, ikinci operasyon için emir verdi! Çuvalcı paşa David Petraeus’un adamları, Suriye’de Fransız gazetecileri kaçırdı, suçlu olarak İŞİD gösterildi. Böylece Fransa, tehdit edildi. Ancak MİT, bu 4 gazeteciyi CIA’nın elinden aldı. ABD bu duruma çok şaşırdı, Cevabını geciktirmeden, Musul’dan cevabını gönderdi. Yine Petraeus, Türk Konsolosluğu’ndaki 50 kişiyi kaçırdı. Çünkü Amerika, Hollanda ve Erdoğan’ın hızla yakınlaşmasından, orta Afrika’da birlikte imzaladıkları projelerden hiç hoşlanmadı. Fransa’da boş durmadı, istihbarat örgütü DGSE, ABD’deki siyahi ayaklanma olan Ferguson olaylarını çıkardı. Fransız ajanlar, birçok Amerikan polisinin kafasına sıktı. İşte Charlie Hebdo saldırısında başından vurulan polis de aslında CIA’nın Fransa’ya cevabıydı. Ve istihbarat savaşları yeniden başladı.

CIA’dan Mesaj; Amerika’daki Ferguson olaylarında üç polis başına sıkılarak infaz edildi. Tetiği çekenler, Fransa’nın Direction Generale de la Securite Exterieure (DGSE) ajanıydı. CIA, bunu tespit ettikten sonra karşı atak için plan yaptı. Bunu da Paris’in göbeğinde yerde yaralı yatan polisi başından vurarak mesajı yerine ulaştırdı.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Van - Gevaş ilçesinde deprem başlıklı yazı da gevaş deprem, van depremi ve van gevaş depremi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.