Clash of Clans Depoları Doldurma Hilesi

Clash of Clans Depoları Doldurma Hilesi

Google Play’in en popüler oyunu olan Clash of Clans tasarımı ve oyun mantığı olarak en çok tercih edilen ve en çok keyif veren oyunlardan biri. Oyun oldukça güzel ve tasarlanmış olmasından dolayı kişiyi oldukça kolay bir şekilde bağımlı hale getiriyor, İlk zamanlarda inşaat süreleri oldukça kısa olduğu için sizleri oyuna kolaylıkla alıştırıyor ve sizleri kendine kolaylıkla hapis ediyor. Şahsen ben oyuna ilk başladığım zaman geceleri 1 inşaatçı 1 saat sonra boşa çıkacak diye uyumaz ve onu beklerdim kesinlikle uyumazdım. Yaklaşık 6 aydır Clash of Clans oyuncusuyum ve oyunu aralıksız oynadım lakin yaklaşık 2 aydır giremedim onun haricinde oyunu aktif bir şekilde oynuyordum. Toplasak 4 aydır oyunu oynuyorum, şuan belediyem 8 level lakin bunu biraz önce 9 level yaptım. Bütün araştırmalarım hemen hemen full (goblin hariç).

Sponsorlu Bağlantılar

Clash of Clans Depoları Doldurma Hilesi

Görmüş olduğunuz üzere 4 aylık bir köyüm, hemen hemen her şey full gibi lakin 31 tane 7. Seviye duvarım kaldı zaten günde ortalama olarak 12 tane duvar basmaya başladım. Bunun haricinde göründüğü gibi barbar kıralım seviyesi düşük bunu basmaya başlayacağım.

Gel gelelim sizlere Clash of Clans Depoları Doldurma Hilesi hakkında kısaca 1-2 tane taktik vereyim. Evet gerçekten hile ve günde yaklaşık 10 saatte 6 milyon kadar altın ve iksir toplayabiliyorsunuz. Bilindiği gibi Clash of Clans oyununda bot hilesi mevcut yani sizin adınıza program kendi oynamakta. Gece yatarken programı açıyorum ve sabah kalktığımda depolarımın full olduğunu görüyorum. Peki Clash of Clans Depoları Doldurma Hilesi nasıl yapılır?

Clash of Clans Hilesi

boostbot.org adresine giderek buraya üye olunuz ve ardından son sürüm botun sürümünü indiriniz. Botu indirdikten sonra Bluestacks programını bilgisayarınıza kurunuz ve ardından botun gereken ayarlarını yapınız ve bir daha oyuna kesinlikle müdahale etmeyin bırakın kendi kendine oynasın saldırı yapsın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Clash Of Clans Hilesi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bunlar telefona mi kurwcagiz bilgisayara mi?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Bluestacks uygulamasını telefonlarınıza indiremezsiniz bunun için bilgisayarınıza indirerek hileyi aktif ederek geceleri oyun sizin adınıza saldırı yapar ve ganimet toplar.

   • ya ben oyuna alıştım belediye 11 ama hic olmuo büyük koruyucuyu alcam ama o olmuo hile lazım nasi yapabilirim?

    • Kozbon

     Merhabalar, son gelen güncellemeler sonucunda Clash of Clans oyununda maalesef ki hiç bir hile çalışmamaktadır.

 2. kardesim peki bu oyunuma zarar verirse ne yapayım

  • Kozbon

   Hile oldukça popüler bir hile olduğundan dolayı herhangi bir zarar vereceğini sanmıyorum. Teşekkür ederim.

 3. Abi acaba bu hileyi nerden indireyim yyai hangi butona tiklayim?

  • Kozbon

   Merhaba efebdim, bu hile hakkında internet üzerinden araştırarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsin. Tek dikkat etmen husus, hilenin son sürümünü bulup kullanmak yeterli olacaktır.

  • Bende bilmem ki yükliyemedim 🙁