Clash of Clans Hesap Güvenliği

Clash of Clans Hesap Güvenliği

Sponsorlu Bağlantılar

Gözlerimizi kaybetmemize neden olan, geceleri uykularımızı bölen ve bizleri büyük bir sinir hastası eden bu Clash of Clans oyunundan maalesef bir türlü vazgeçemiyoruz. Günlük yaşantımızda sürekli karşılaşmış olduğumuz Clash of Clans oyunu artık bir parçamız oldu diyebiliriz, mesela bir toplu taşıma aracını kullanan biri olarak yanımda oturan ve ya önümde oturan kişilerden biri mutlaka telefonunu çıkartıp hemen Clash of Clans oynamaya başlamaktadır. Çok yaygın olan bu oyunda maalesef çok büyük ticaretler dönmektedir, hesap alımı ve satımı yapan bir çok kişinin geçim kaynağı olan Clash of Clans oyununda bugün sizlere güvenli bir hesap aktarımı hakkında bilgiler vereceğim. Clash of Clans oyununu satın alabilir ve ya satışını yapabilirsiniz bu konularda ne gibi sorunlar yaşayacağınız konusunda, nelere dikkat edeceğiniz konusunda kısaca bilgiler vereceğim. Clash of Clans oyunu bizlerin vazgeçilmez bir oyunu ve maalesef deliler gibi oynadığımız yolda giderken bile köy baskını yaptığımız süper stratejili bir oyundur bu oyunda köy yani hesap satını alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri olan köyün farklı işletim sistemine sahip olan cihazlara aktarım yapılıp yapılmadığını öğrenmek olacaktır. Eğer satın alacağınız köy ve ya hesap, İOS’tan Android’e geçiş yapılmışsa ve ya Android’ten İOS’a geçiş yapılmış ise mutlaka bu aktarım yapılan hesapların bilgilerini de üzerinize almayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çünkü bir başka platformda da köyünüze giriş yapılabilir ve bir başkası köyünüzü yönetebilir. Bunun için aktarım yapılamamış ve aynı işletim sisteminde yer alan köyleri almaya özen gösteriniz. Siz oyunu Android sistemli bir telefonda oynuyorsanız Gmail hesabını alınız ve başka bir cihaza aktarım yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz. Oyunu İOS işletim sistemli bir telefondan alıyorsanız Game Center hesabınızı kendi telefonunuza ekleyip gereken bilgileri değiştirmeden hesabınızın güvenliğini üst sınırlara çıkarmadan ödemeyi yapmamanızı tavsiye ederim. Clash of Clans gibi büyük oyunların bir diğer sorunu olan, giriş yapılmış köylere erişememe sorununu bir çok oyuncunun maalesef moralini bozmaktadır. Düşünsenize satın almış olduğunuz gmailli bir köyünüzün farklı bir telefondan giriş yapılmış olması ve o oyuncunun o köyden çıkış yapmaması ve sizin de elinizden bir şey gelmemesi maalesef kötü bir durum.

Hesap Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Farklı platformlara aktarılmış mı? Eğer aktarıldıysa bunların bilgilerini almayı unutmayın.
 • Almış olduğunuz hesaba başka bir cihazdan giriş yapılmış mı, eğer giriş yapıldıysa çıkış yaptırmayı kesinlikle unutmayın.
 • Alacağınız hesabın şifre ve diğer hesap güvenliğini üst seviyelere çıkartmayı yani telefon numaranızı, 2. bir mail adresini eklemeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Clash of Clans Depoları Doldurma Hilesi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba benim köyüme baskası giriyo sifremi değiştirdim ama yine giriyo baska ne yapabilirim yardim edin

  • Kozbon

   Merhabalar Selim, bu durum karşısında köyünüze giren kişiyi bulup adam akıllı konuşmak. Maalesef ki bu durum için yapılacak bir şey yok, köyünüze sürekli giren bir kişinin telefonundaki oyundan çıkış yaptırmak maalesef ki mümkün değil. Siz Gmail şifrenizi değiştirseniz dahi, o kişi köyünüze girmeye devam eder. Bunun için maalesef ki o kişi ile bir süre daha inatlaşın zaten pes edecek ve sizin köyden çıkıp kendi köyüne geçiş yapacaktır. Kendi köyüne geçiş yaptığı vakit sizin köyünüze bir daha erişim sağlayamayacaktır.

 2. Benim koyume benden baskasida giriyor bir cozum var mi sifreyi 2 kere degistirdim ama yinede oyuna girebiliyor bunun bir cozumu varmi?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, maalesef bunun bir çözümü yok. Köyünüze giren kişi, kendi telefonuna format atmadığı sürece ve ya hesabını silmediği sürece köyünüze girmeye devam edecektir maalesef.

 3. merhaba ben daha önce köyümü taşımıstım suan andoidte aktif yanlız iphone aktaramıyorum iphonede oynama imkanım olmazmı artık

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, daha önceden köyünüzü taşıdıysanız maalesef artık bir daha taşıma hakkınız yoktur. Bunun için daha önceden taşıdığınız Game Center hesabına erişiniz ilginiz için teşekkür ederim.

 4. Kozbon ben bilgisayardan oynamak istiyorum ama bi adres indirdim köyüme gidiyom siyah çıkıyor her yer bot Nasıl indiricem Nasıl kullanıcam bilmiyorum clans of clans hangi adresten indirim köyüme bilgisayardan girip kullanmam için siyah cıkıyor içi bi çok tarafı siyah bot Nasıl iniyo hangi adres az bana oyun indirme adresi bot indirme ve kullanma botu video adres varsa atarmışım tesekurler

 5. Selam ben Mustafa ben clans of clans oynunu taplette oynuyorum ama silmek istiyorum arkadasın hesab aldım onu eklicem onu oynucam ama yapamıyorum Game Center kalıcı olarak ekli diyor koyunuz iPad taplet kullanıyorum bu taplette köyü dilemiyorum arkadasın hesab alıca. Taplette oynucam nadirinin tlf hesab taplete alacam lutfen yardımcı olurmuşsunuz tesekurler

  • Kozbon

   Merhaba Mustafa, şuan tablette yer alan köyünüz sanırım Game Center hesabınıza bağlı bunu kontrol ederek Game Center hesabınızı tabletten kaldırıp almış olduğunuz game center hesabınızı ekleyiniz. Daha sonradan oyunu tabletten kaldırıp tekrardan kurulum sağlayınız. Lakin eski köyünüzü mutlaka bir game center hesabına bağlamayı unutmayın.