Clash Of Clans Hilesi

Clash Of Clans Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sitemize gelen mailler arasından Clash Of Clans Hilesi hakkında çok sorular sorulmaktaydı, bunun için sizlere bugün Clash Of Clans hakkında detaylı bilgiler vermek istedik. Öncelikle Clash Of Clans uzun zamandır aktif olan bir mobil tabanlı bir oyundur. Bir çok kişi oyunu mobilden oynarken bir çok kişi kendi bilgisayarına indirerek oyunu oynamaktadır. Peki Clash Of Clans oyununda hile var mı? Evet Clash Of Clans oyununda da diğer oyunlarda olduğu gibi bir çok hile bulunmaktadır, lakin bu hilelerin bir çoğu oyun yöneticileri tarafından fark edilip kapatılmış olup şuan gündemde olan 1-2 hile hakkında bilgi vermek isteriz.

Clash Of Clans Hileleri

Oyunda çok değerli olan yeşil taş hilesi bir ara çok popülerdi ve bir çok kişi tarafından yapılmaktaydı, oyunda bir çok kişi 5. inşaatçıyı aldıktan sonra ceza almamak için yani fark edilmemek için hileyi yapmaktan vazgeçti. Ama emin olun bu hileyi sürekli yapan bir çok kişi vardı, bu hile hakkında biraz bilgi vereyim.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeşil taş hilesi aslında sanal kart üzerinden yapılan bir alış veriş bugu idi. Bu bug sayesinde Google Play’den alışveriş yapıyorsunuz ve bu alışverişinizi iptal ediyorsunuz. Ardından vermiş olduğunuz parayı geri iade alarak paranızı kurtarmış oluyorsunuz. Lakin bu işlem sonucundaki oyundaki yeşil taşlar sizin hesabınızda kalıyordu. Sanal kart temin ederek içine çok cüzi miktarda para yatırarak hileyi kolaylıkla yapabilirsiniz, vermiş olduğunuz parayı geri alarak emek vermeden kolaylıkla 5. inşaatçınızı alabilirsiniz.

Bir diğer hilemiz ise bot hilesidir, sizlere daha önceden bot hilesi hakkında detaylı bilgiler vermiştim hile hakkında alt kısımda yer alan bölümünden bot hilesine ulaşabilirsiniz. Ve ayrıca bizlere bu hileler hakkında sormak istediğiniz sorularınızı, önerilerinizi veya tavsiyelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Clash Of Clans Bot Hilesi adı üstünde bot hilesidir, yani sizin yerinize bot açık kaldığı sürece 7/24 saldırı yapacaktır. Kendi kendine asker basacak ve sizin belirlemiş olduğunuz limitlere göre / Köy bina seviyesine göre saldırı yapacak ganimeti alıp köyü yıkıp kupayı alıp çıkacaktır. Hileyi clashbot.org adresinden temin edebilirsiniz, ücretsizdir lakin bir kaç özelliği ücretlidir onu da ücret vererek temin edebilirsiniz.

Hatırlatma

Arkadaşlar internet üzerinden farklı farklı programlar indirerek hile yapmaya çalışmayın, herkesin kullanmış olduğu tercih ettiği hileleri sizlere tavsiye ederiz. Bunun haricinde diğer sitelerde yer alan programlar / uygulamalar tamamen zararlı ve sizin köyünüzü (hesabınızı) çalmak için tasarlanmış olan hilelerdir. Bunun için bunlardan uzak durmanızda fayda var.. Clash Of Clans Hilesi hakkında yorumlarınızı alt kısımdan bekliyoruz..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Clash Of Clans Klan Savaşı Taktikleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bilgisayarda şartmı bu bot

  2. Kobzon kardeşim bişey sorucam cihazım iphone 4 clashda facebooka bağlanmıyor game centerde paylaş falan bişeyler vardı denedim olmadı ayarlarda facebooka girdim parola istedi doğruluyor diye bişey çıktı ve donup kaldı sürekli böyle oluyor yardımcı olursanız sevinirim

  3. Arkadaşlar hiç uğraşmayın bu işin kısa ve öz masrafsız bir yolu brokenbot.org sitesine girip üye olun programı indirin program Türkçe dil seçeneği dahil olmak üzere bir çok dil seçeneği var ve full istediğiniz Özellikler var peki bunun karşılığı ne olacak diye bilirsiniz hiç birşey Beleş işte ??