Clash Of Clans Klan Savaşı Taktikleri

Clash Of Clans Klan Savaşı Taktikleri

Gelen yoğun istekler üzerine sitemizin sayın ziyaretçilerinin isteklerini geri çevirmek istemedik ve bugün sizlere Clash Of Clans oyununda yer alan klan savaşlarında nasıl saldırı yapılacağını, en güzel taktiklerin hangileri olduğundan bahsetmek isterim. Yazımız çok uzun olmayacaktır bunun için yazımızı sonuna kadar okuyunuz ve eğer sizinde Klan Savaşı taktikleriniz var ise mutlaka yorum bölümünden paylaşınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Taktikler

Öncelikle klan savaşında yapılması gereken en önemli işlevlerden biri klan kalesini boşaltmanızdır, düşmanın kalesinde yer alan büyücüler / okçular sizleri kolaylıkla etkisi hale getirecektir. Bunun için klan kalesini boşaltınız, klan kalesini boşaltabilmeniz için öncelikle klan kalesini kapsayan herhangi bir binaya 1-2 tane asker bırakınız ve ardından klan kalesinden çıkacak olan askerleri herhangi bir köşede sıkıştırarak etrafına kendi okçularınızı daire şeklini alacak şekilde diziniz.

Daha sonra eğer hava savunmaları full olan yani 6lv. ve üzeri olan, hava savunmaları dağınık olan yani biri bir köşede biri bir köşede ve ya köyü çok geniş olan köylerde mutlaka pekka / golem yapmanızı öneririz.

Hava savunması 5lv. olan köylere de full ejder ile girerek kolaylıkla 3 yıldızı alabilirsiniz.

2 ve 3 tane hava savunması bulunan köylere mutlaka 1 tane hava savunmasını yıldırım ile indirerek, hava patlayıcısının arkasından hava savunmalarını indirecek şekilde ejderlerinizi dizin. Ve ayrıca klan kalenize eğer full ejder ile girecekseniz ejder alarak savaşa girin.

Klan savaşınızı yaparken mutlaka kamplarınızı kontrol edin ve büyülerinizin doğru olduğundan emin olun. Kendinize güvenmeyi unutmayın..

Clash of Clans hakkında sormak istediğiniz sorularınızı, önerilerinizi ve taktiklerinizi alt kısımdan bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Clash Of Clans Oynarken Telefonum Çok Isınıyor? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ben çar istiyorum clash çarı 40 veya32veya 54 neyse altın lig gümüş lig olabilir savnması güzel olsun yeter kısa süe içinde bunu arz ederim