Clash of Clans Taktikleri

Clash of Clans Taktikleri
Merhaba sayın kozbon ailesi inanmayacaksınız ben de Clash of Clans oyununa başladım ve aşırı derecede bağımlısı oldum diyebilirim. Sizlere kısaca biraz bilgi vermek için bu yazıyı paylaşmak isterim, lakin sadece 2-3 kişi okuyacak bunun haricinde kimse okumayacak diyebilirim çünkü Clash of Clans Taktikleri şeklinde arama yapınca bir çok eski/işe yaramayan konular/yazılar mevcut işte belki bir ümit Google amca yazımızı sever, bizlere biraz ilgi gösterip bu yazımızı ilk sayfaya çıkartırsa bir çok oyuncuya faydamız dokunur ümidiyle yazıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır Clash of Clans oyunu oynuyorum, edindiğim deneyimlere göre oyuna para yatırmadan doğru şekilde oynarsanız kısa zamanda oyunda gelişebilir ve adınızın sayılabileceği mesela “Kozbon” denince herkesin ürpere bileceği bir konuma gelebilirsiniz. Öncelikle oyuna başladıktan sonra bütün işlerinizi çalıştırmayı unutmayın, ayrıca zümrüt taşlarını yani yeşil taşlarınızı kesinlikle harcamayın ve oyunda sağ köşede bulunan görevler bölümündeki görevleri yavaş yavaş yapa yapa büyümeye başlayın. Ben 19. seviyede üçüncü inşaatcımı aldım nasıl mı? hiç bir yeşil taşımı harcamayarak ve sırf görev / engelleri kaldırarak üçüncü inşaatcımı aldım. Görüyorum oyuna bir çok kişi para yatırıyor, bu kişilere tamamen karşıyım zaten belli bir zaman sonra oyun size yeşil taş vermeye başlıyor. Ayrıca goblin köylerine saldırarak yani çoklu oyuncuların yanındaki köylere saldırarak kısa sürede gelişebilirsiniz çünkü son güncelleme de goblin köylerin ganimiyetlerinde artış oldu. Eğer çoklu oyunculara saldırı yapacaksanız da 10 bin 20bin altını olan oyunculara saldırı yapmayın altını çok olan köylere saldırı yapın ve düşmanı yavaşlatmak için sürekli duvarlarınızı kışlalarınızı yükseltmeyi unutmayın. Bunun haricinde Global chatte bir çok kişi klan kurup siz değerli oyuncuları takım arkadaşlarını klanlara davet etmek istiyor orada en güçlü kim ise onun klanına katılın ve ondan birlik isteyin kısa zamanda gelişirsiniz. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sitemizi takip ederseniz sizlere oyunda hile yapmayı 3 saatte 2 milyon altın kasmayı öğretebiliriz, bizleri takip edin ve yazının altına kendi taktiklerinizi paylaşın ki bi çok kişi faydalansın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 30.04.205 Clash of Clans Oyun Güncellemeleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Salam. Siz, hile dediz onu ne zamansa yapa bilermisiniz ? bize ? şu adresim

  • Kozbon

   merhaba önümüzdeki günlerde, clash of clans da nasıl altın kasma hilesini nasıl taş hilesini kullanıldığını öğreteceğiz bizleri takip edin.

   • Şu hileyi yazın artık sizin hep takibinizdeyim?

    • Kozbon

     Merhabalar efendim hileyi zaten paylaşmıştık. Bunun için clash of clans kategorimize bir göz atmanızı tavsiye ederim.