Clash of Clans’ta 1200 Taş Hediye Ediyoruz

Clash of Clans'ta herkese taş hediye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kozbon ailesi olarak Clash of Clans oyuncularını unuttuk sanmayın diye önümüzdeki günlerde yapılacak olan yarışma/çekiliş hakkında bilgi vermek için bu yazıyorum. Gerçekten Clash of Clans oyunu her kişiyi kendine rahatlıkla bağımlı yapabiliyor diyebilirim. Bunun için oyundan uzak durmanızda fayda var, şaka bir yana kozbon ailesi olarak sizleri gerçekten unuttuk. Harbi bas baya unuttuk, diğer sitelerde bu tür çekilişler yapılıyor acaba bizde çekiliş yapsak kimler katılır diye merak ettik. İşte bunu ölçmek için bu ön yazımızı paylaşıyoruz.. İlerleyen günlerde Clash of Clans oyunu için 1200 taş hediye edeceğiz. Hatta katılım çok olursa bu çekilişleri haftada 1 çekiliş olarak yapmayı planladık. Bizleri takip etmekten kesinlikle vazgeçmeyin, yarışma en kısa zamanda yapılacaktır. Ayrıca bize katılımcı olduğunuzu belli etmek için lütfen alt kısımda bulunan yorum alanına yorum bırakınız bu yorum bırakma işlemi çekilişi biraz daha öne alabilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar, kozbon.com olarak Clash of Clans oyuncuları için 1200 taş çekilişi yapmak istiyoruz, lakin bu çekilişe şuan ortalama 5-10 kişi kadar bir katılım oluyor bu katılım sayısı 20-25 kişiye çıktığı anda çekiliş başvuru formunu buradan paylaşacağız ve sizden Ad-Soyad ve iletişim için telefon numarası isteyeceğiz. Çekiliş çıkan arkadaşını telefon ile arayıp 1200 taş için Google Play kodunu ileteceğiz. Çekiliş için bizler sürekli takip edin ve alt kısımda yer alan Clash of Clans için diğer yazılarımızı / hileleri okuyarak bilgilenebilirsiniz.

Çekiliş hakkında biraz bilgi vereyim.. İmkanlar gereğince 1200 taş hediye edebiliyoruz, haftada 1 ya da 2 hafta da 1 olmak üzere çekilişler yapılacaktır. Sizlerden gmail hesaplarınızı istemeyeceğiz, kazanan kişiye mail yoluyla ya da katılmış olduğu telefon numarasına WhatsApp üzerinden mesaj atabilir ya da arayarak kodu ileteceğiz.

Gelen kodu dilerseniz başka oyunda dilerseniz Clash of Clans oyununda kullanabilirsiniz, tek yapmanız gereken oyuna giriş yapıp taş satın alma bölümünden 25tllik bir alış veriş yapmanız. Ödeme kısmından Kod Kullanarak yapmak istiyorum bölümünden kodu girdikten sonra 1200 taş çekilişi kazanan arkadaşın hesabından olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Clash of Clans İphone'dan Gmaile Çevirmek başlıklı yazı da clash of clans hesap aktarma ios, clash of clans hesap aktarma iphone ve clash of clans hesap aktarma kodu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bende katılmak istiyorum 🙂 hala geçerlimi

  2. Çok güzel oyun bence dunyanin en iyi oyunu budur