[Çözüldü] Legend Of Legends Güvenlik Duvarı Hatası

[Çözüldü] Legend Of Legends Güvenlik Duvarı Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Güvenlik Duvarı Hatası

Her oyuncu online oyun oynayı sever, öyle ki oyun da tam oynanmaya değecek bir oyun ise siz bu piskopat oyuncuları bu oyunun başından kaldıramazsınız. Sizlere Türkiye’de en çok oynanan oyunlardan biri olan League Of Legends oyunundan birazcık bahsetmek isterim. Oyun ülkemizde kısa bir zaman önce giriş yaptı ve Türk Oyuncuları tarafından tamamen benimsenelerek daha önceki oyunlar askıya alınarak yogun bir şekilde League Of Legends oyununa geçiş yapıldı. İşte sizler için oyunda şuan bile hata veren bir hatadan söz edeceğim. Adamlar o kadar oyunun grafikini, kodlamasını, güvenliğini yaparken bazı şeyleri unutuyor ve bazı şeyler de gözden kaçıyor. En çok sorulan sorulardan biri olan “League Of Legends’de Güvenlik Duvar Hatasını Hatasını Nasıl Çözebilirim.” Şeklinde birçok soru sorulmakta. Allah razı olsun oyuncu kardeşlerimiz arkadaşlarımız bizleri tek bırakmıyor, ve kozbon ailesini sürekli takip ediyorlar. League Of Legends Güvenlik Duvar Hatasının en büyük hatası sizin bilgisayarınızdır. Sorun sizin bilgisayarınızdan kaynaklanmaktadır, Bilgisayarınızın güvenlik duvarınızın derecesini düşürün yada tamamen kapatın, belki virüs koruma programınızda engelliyor olabilir.
Bu işlemi yaptıktan sonra oyuna rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı bir virüs programı ile taratın, güvenlik duvarlarını devredışı bırakın ve oyunun tadını çıkartın. Eğer güvenlik duvarını ve virüs programlarını devredışı bıraktığınız hale hata halen devam ediyorsa, Legend Of Legends Oyununu Client’dan açtıktan sonra tamir et seçeneğini tıklayarak logları tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Bu önerilerimi yaptığınız halde sorun düzelmiyorsa bizlere mutlaka konu altında yorum olarak bildiriniz, sizlere 24 saat içerisinde hemen dönüş yapacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Yeni Legend Online Elmas Hilesi başlıklı yazı da 2015 legend online hileleri, elmas hilesi ve legend online hileleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.