Cübbeli Ahmet Hoca Öldü Mü?

Cübbeli Ahmet Hoca Öldü Mü?
İsmailağa cemaatinden olan ve bizlerinde severek takip etmiş olduğumuz Cübbeli Ahmet Hoca aniden rahatsızlaşarak hastaneye kaldırıldı. Cübbeli Ahmet Hocanın vücudundaki iltihap birikmesi fenalaşmış olan Hoca, sosyal medya, da büyük yankı uyandırdı ve sosyal medya da Cübbeli Ahmet Hoca Öldü Mü? gibisinden sorularından oluşmasına neden oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Cübbeli Ahmet Hoca’nın vücudundaki romatoit artrit hastalığından dolayı rahatsızlanan Cübbeli Ahmet Hoca, Doç. Dr. Kader Keskinbora tarafından tedavi edildikten sonra sosyal medya, hesaplarından iyi olduğuna, dair fotoğraflar paylaşıldı.

Enfeksiyon tedavisi uygulanan Cübbeli Ahmet Hoca, bir süre daha hastanede tutulduktan sonra kısa bir süre içerisinde tekrar sevenleriyle buluşacak.

Bu Kadir Gecesinde, Sayın Cübbeli Ahmet Hoca’ya dualarımızı eksik etmeyelim. İlim irfan sahibi olan Hocamızın sağlık durumu gayet iyi olup sosyal medya da öldü gibisinden haberlere itibar etmeyin. Kendinize çok iyi bakın, sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bayram Namazı Saat Kaçta 2015 başlıklı yazı da 2015 bayram namaz saati, 2015 bayram namaz saatleri ve 2015 şeker bayram namaz saatleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.