Ditty Nasıl Kullanılır?

Ditty Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda herkes tarafından kullanılan, yabancı şarkılara Türkçe kelimeler ekleyerek yeni şarkıların ortaya çıkmasını sağlayan Ditty uygulamasını zaten bir önceki yazımızda ne olduğunu anlatmıştık. İşte sizlere son zamanlarda popüler hale gelen Ditty uygulamasını nasıl kullanacağınızdan bahsetmek isterim. Dity uygulamasını öncelikle Google Play ya da İOS marketlerinden ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Ditty Kullanımı

Telefonumuza indirmiş olduğumuz Ditty uygulamasını açıyoruz ve karşımıza yaklaşık 20-25 tane farklı yabancı parçalar geliyor, bu parçalardan hangisi sizin hoşunuza gidiyorsa bu parçayı seçiyorsunuz. Ve ardından alt kısımda bulunan Type a message.. yazan kısmına parçada geçecek olan kelimeleri yazıyorsunuz ve ardından PLAY tuşuna bastıktan sonra karşınıza bir tane reklam çıkacaktır bu reklamı bitmesini 5 saniye kadar bekliyoruz ve ardından sağ üst köşede belirlenen X işaretine basarak reklamı geçiyoruz. Ve videomuz artık hazır videonuzu izledikten sonra sosyal medya da paylaşabilir dilerseniz de telefonunuza kayıt edebilir ve dilediğiniz zaman kullanırsınız.

Şimdi bu kısmı sizinle fotoğraflı olarak anlatalım.

Ditty Nasıl Şarkı Yapılır?

ditty-nasil-kullanilir-tarif1

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı açınız ve karşınıza gelen şarkılardan herhangi birini seçiniz.

ditty-nasil-kullanilir-tarif2

Daha sonra 50 karakterlik bir şarkı sözü ya da kendi sözlerinizi yazıyorsunuz ve ardından Play tuşuna basıyorsunuz. Karşınıza gelecek reklamı 5 saniye izledikten sonra sağ üst köşede çıkacak olan X tuşuna basıyorsunuz.

ditty-nasil-kullanilir-tarif3

Reklamı geçtikten sonra otomatik olarak yapmış olduğunuz uyarlamış olduğunuz parça çalacaktır.

ditty-nasil-kullanilir-tarif4

Videonuz hazır olduktan sonra bunu dilediğiniz sosyal medya da paylaşabilirsiniz, Facebook Messenger, Instagram, Facebook, Email ya da Galerinize kayıt edebilirsiniz.

Bizlere Ditty uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Sizleri seviyoruz, kendinize çok iyi bakın..

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.