Ditty Nedir?

Ditty Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya da sıkça karşılaşmış olduğumuz yabancı şarkılara Türkçe kelimelerin uyarlanmasıyla oluşan şarkılara Ditty denir. Ditty son zamanlarda en çok kullanılan ve ilerleyen zamanlarda kısa bir süre de popüler hale gelecek işte bunun için kozbon.com olarak sizlere Ditty hakkında biraz bilgi verelim istedik.

Ditty uygulaması hem Android hem de İOS kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Kullanılması oldukça kolaydır. Şuan için Google Play marketlerinde ortalama 500 BİN indirilmeye sahip olan Ditty uygulaması eminim ilerleyen zamanlarda en çok konuşulacak uygulama haline gelecektir.

Hepimiz American Authors – Best Day Of My Life şarkısını biliriz ve bu şarkının melodilerini ve söyleyen kişinin Türkçe kelimeler ile bu şarkıyı söylediğini düşünün. Aslında oldukça keyifli bir uygulama ve kullanılması oldukça kolaydır zaten kullanımı hakkında detaylı bir yazımız olacak onu alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Biz bu uygulama hakkında bir tane örnek yaptık, sitemizin editörlerinden olan Yusuf arkadaşımızın adını kullanarak “Yusuf Yusuf Yusuf” şeklinde bir parça oluşturduk.

Yusuf Yusuf Yusuf

Bizlerin yapmış olduğu videoyu izledikten sonra sizlerde bu tür videolar yapmak istiyorsanız Google Play ya da  İOS marketlerinden Ditty uygulamasını indirebilirsiniz. Sizlere Ditty uygulaması sizlerin sadece 2-3 defa video yapmanıza izin veriyor bunun dışında 4-5. videolarda sizden 2TL kadar bir ücret istiyor. Eğer bu ücreti ödemek istemiyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden kurduğunuz takdirde yeniden bu tür videolar yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz videoları sosyal medya hesaplarınızda da paylaşarak arkadaşlarınızın dikkatlerini çekebilirsiniz. Bizlere Ditty hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımda bulunan yorum kutularına sorularınızı belirleterek kısa yoldan cevaplara ulaşabilirsiniz.

Dediğimiz gibi Ditty uygulaması çok konuşulacak ve en kısa zamanda Kiwi uygulaması gibi popüler hale gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.