Diyet Yapmadan Zayıflamak İstiyorum

Diyet Yapmadan Zayıflamak İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm bayanın ve hemen hemen her erkeğin tek arzusu artık zayıflamak oluyor, malum önümüzde aylarda yavaş yavaş ortalıklar ısınıyor ve yaz sezonu başlıyor. Herkes o bikinilerin içine girmek istiyor. İşte kısa bir araştırma yaparak sizleri herhangi bir diyet listesine bağlı kalmadan nasıl zayıflayacağınızı kısaca anlatmak istedik. Hiçbir ilaca, hiçbir diyet listesine bağlı kalmadan nasıl zayıflanır. İşte bunun için doğamıza bakalım, etrafımızda en rahatlıkla ulaşabileceğimiz besinlerden biri de su. Su her ne kadar enerji yakmasa da İnsanı zayıflatan en büyük yardımcı elementlerden biri.

Gün içinde çok su içersek, açlık hissimizi bastırabiliriz böylelikle yemek yemekten uzak durarak zayıflık için birinci adımı atmış oluruz. Açlık krizine girdiğiniz zaman hemen yemeklere saldırmayın ve su içmeyi deneyin.  Kilonuzu ölçmekten kesinlikle korkmayın, tartıya çıkın ve her ne kadar çok kilonuz olsa da karar verin ben zayıflayacağım diye kendinize söz verin.

Diyet Yapmadan Zayıflamak İstiyorumSeks yapmayı da unutmayın sakın, her 25 dakikalık seks’ten sonra 100 kalori yakmaya neden oluyor böylelikle seks yapmak size daha rahat bir uyku sunuyor ayrıca vücudunuzun daha hızlı bir şekilde çalıştırıp daha hızlı yağ yakmasını neden olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeterince uyumaya dikkat edin, günde 10-12 saat uyumak ve  5-6 saat uyumak sizin vücudunuza tamamen zarar verecektir ideal uyku saati 7-8 saattir. 7-8 saat boynca düzenli sağlıklı uyku çeken kimselerde gün içinde yeme alışkanlıklarının düzene soktuğu gözlenmiştir.

Başta dediğimiz gibi, doğal yollardan gidelim demiştik. Doğal olan yeşil çaylara yönelmeye çalışın çünkü kilo verme konusunda en iddialı içecek yeşil çaydır. Yeşil çayın içindeki mevcut Diyet Yapmadan Zayıflamak İstiyorumolan kateşin adlı madde sizin açlık hissinizi en iyi şekilde bastıracaktır. Ayrıca çok yemek yemekten uzak durun, az ve sık yemek yemeye özen gösterin. Çünkü öğünler arasına çok uzun aralar koymak, daha çok acıkmanız neden olur. Fındık, Meyve, Ceviz, Badem ve yoğurt gibi besinler tüketmeye özen gösterin. Cips ve çikolatadan uzak durun.

Ayrıca kendiniz özel beslenme günlüğünü de tutmayı kesinlikle unutmayın, ne zaman kilo verdiğinizi kaç kilo verdiğinizi ne yediğinizi not alın ve aradan belli bir süre geçtiği zaman bu notları okuyun ki farklı göreceksiniz. Bu not tutma alışkanlığı sizi kilo verme konusunda da motive edecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Sevgilimle Konuşacak Konu Bulamıyorum, Ne Yapmalıyım? başlıklı yazı da konuşacak konu bulamıyorum, sevgilimle ne konuşmalıyım ve sevgiliyle konuşacak konular hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.