Doogee DG750 İnceleme

Doogee DG750 İnceleme
Bir çok modelinin yanı sıra daha farklı bir görüntüye daha fazla özelliklere sahip olan Doogee serisinden, Doogee DG750 modelini bugün sizlere kısaca anlatacağım. Öncelik 4.7 inç ile karşımıza gelen Doogee DG750, 2000 mAh batarya gücüyle önümüzdeki yıllarda piyasaya çıkacak. Ve almak isteyenler, Türkiye resmi satış sayfasından yani doogee.com.tr adresinden satın alabilirler. Cortex-A7 Octa core,1.7GHz işletim sistemine sahip olan DG750, 1GB Ram özelliği ve 8GB dahili hafıza alanıyla çok konuşulacak olan telefonlardan biri. Lakin tasarımı benim pek hoşuma gitmedi diyebilirim, daha farklı tasarımlarıyla bizi sevindirebilirlerdi. Umarım bu özelliklere sahip olan DG750, DG800 gibi uygun fiyata satışa sunulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Ürünün ilk satışa çıktığı günler ürünün fiyatı oldukça uygun oluyor, ayrıca DG750’nin 2 renge sahip bu renkler siyah ve beyazdır. Umarım bu modelde çift parmak özelliği mevcuttur, çünkü şuan DG800 modelinde çok sıkıntı çekiyor diyebilirim. Kendi default klavyesini kullanmak bir türlü nasip olmadı, onun yerine Google Play’de Swype adındaki klavyeyi kullanıyorum.

Ürün hakkında sormak istediğiniz soruları bana aşağıda yer alan yorum bölümüne sorularınızı bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Doogee Turbo Mini F1 İnceleme başlıklı yazı da doogee turbo mini f1 4.5 inch android 4.4 4g, doogee turbo mini f1 amazon ve doogee turbo mini f1 antutu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.