Doogee Turbo Mini F1 İnceleme

Doogee Turbo Mini F1 İnceleme

Doogee ülkemizde çok bilinen telefon markalarından biri değil, şahsen ben fiyat uygunlugu ve telefonun özelliğinden dolayı tercih ettim. Ve yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım ve sadece 1 kere format attım. Aldığım zamanlarda fiyatı oldukça uygundu ve son zamanlarda çok kullanılan telefonlardan biri olduğu için bu sıralar fiyatı oldukça yüksek diyebilirim. Bunun için yapmanız gereken, piyasaya yeni çıkacak Doogee Turbo Mini F1 modelini ilk çıktığı günden itibaren hemen bayiye giderek ya da n11 üzerinden satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonun, 1.5GHz CPU işlemci ile sevenleriyle buluşurken, RAM’in 1 GB olması gerçekten beni üzdü. Bari 2 GB olsaydı dedikten sonra, ekranı 4.5 inç ve 8GB dahili hafıza bellek alanı mevcut. Android 4.4 ile gelen Doogee Turbo Mini F1; 4G’yide destekliyor, bunun için şimdiden ilerleyen günlerde çıkacak olan 4G’ye ayak uydurmanızda birebir yardımcı oluyor.

4G’yi desteklemesiyle birlikte 150Mbps internet hızına sahip olup, ön kamera 5MP, arka kamera 8MP’tır. 1700mAh Batarya gücü ile Türkiye temsilcisi olan dooge.com.tr üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kendim Doogee D800 sürümünü kullanıyorum ve oldukça memnunum, tek sorun 2 paröak özelliğinin olmaması.

Doogee Turbo Mini F1 İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Youtube Arka Planda Çalma başlıklı yazı da youtube arka plan çalma ve youtube arka planda çalma iphone hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.