Düğün Dernek 2 Ne Zaman?

Düğün Dernek 2 Ne Zaman?

Sponsorlu Bağlantılar

Alışkın olmuş olduğumuz BKM’den geçtiğimiz aylarda Düğün Dernek adında bir film çıkmıştı. Herkesin severek izlemiş olduğu Düğün Dernek filmi rekor kırarak toplamda 6 milyon 600 bin 893 seyirciye ulaşmıştı. Çok sevilen filmlerin arasında yer alan Düğün Dernek yapımcısının bu kadar ziyaretçiden almış olduğu gazdan dolayı nihayetinde Düğün Dernek 2’de ilerleyen günlerde sinemalarda yerini alacak. Düğün Dernek vizyonda iken 12. Haftasında 6 milyon 600 bin 893 seyirciye ulaşırken Düğün Dernek 2 filminde bu sefer ilk filmde oğlunu evlendiren İsmail, ikinci filmde de torununu sünnet ettirmeye çalışıyor. Yine başrol’de Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin ve Devrim Yakut olan Düğün Dernek 2 filminde yine gırgır şamata geçecek gibi gözüküyor. Film bomba gibi gelirken şimdiden İlk teaser ve posterleri bile yayınmış durumda. Peki bu kadar çok izlenme sayısına ulaşan hatta rekorları kıran Düğün Dernek filminin devamı olan Düğün Dernek 2 Ne Zaman?

Seyirciyi çok bekletmek istemeyen Selçuk Aydemir, gece gündüz demeden sürekli bu film için çalışıyor ve filmin vizyona girme tarihini 4 Aralık 2015 olarak açıkladı.

Yine bol aşkın yaşandığı, bol gırgır şamatanın geçtiği bir filme tanıklık edeceğiniz Düğün Dernek 2 04 Aralık 2015 tarihinde sinemalarda yerini alacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul’da Kurban Bayram Namazı Saat Kaçta? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.