Dünyada Kaç Kişi WhatsApp Kullanıyor

Dünyada Kaç Kişi WhatsApp Kullanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok özelliklere sahip olan WhatsApp’ta son zamanlarda oldukça güzel yeni gülücükler eklenerek güzelliğine güzellik katmaktadır. Son zamanlarda çok konuşulacak olan yeni ifadelerde WhatsApp artık çok kullanılan bir uygulama haline gelecek. Ayrıca şuan WhatsApp kadar popüler olmaya aday olan BİP uygulaması da var onun hakkında da kısa açıklamalar yapacağız bunun için biz kozbon ailesini takip etmekten vazgeçmeyin. Facebook tarafından satın alınan WhatsApp her geçen gelişmekte olup geçtiğimiz gün kendi verilerini paylaştı. Gerçekten bu rakamları gördükçe WhatsApp’ın ne kadar büyük bir uygulama olduğuna inanacaksınız. Lakin WhatsApp’ın son günlerde büyüme hızı maalesef durdu, Ekim 2014-Nisan 2015 tarihlerinde %100 büyüme gösteren WhatsApp son aylardaki büyüme oranı %29 seviyelerine kadar düştü. Peki bu istatistikler sonucunda aklımıza ilk gelen sorulardan biri olan WhatsApp’ı en çok hangi ülke daha fazla kullanıyor sorusu geldi. Gelin şimdi bu soruyu beraber cevaplayalım..

Sponsorlu Bağlantılar

En Çok Hangi Ülke WhatsApp’ı Daha Çok Kullanıyor?

WhatsApp’ın en çok kullanıcısı olan ülkelerin en başında Hindistan ve Brezilya gelmektedir.

1 milyardan fazla indirime sahip olan WhatsApp, Google Play’ın vazgeçilmez uygulaması olduğu halde, nisan ayında toplamda 600 milyon kadar kullanıcıya sahip iken haziran döneminde ise 700 milyon olduğu açıklandı. 19 milyar dolar karşılığında Facebook tarafından satın alınan WhatsApp’a bu kadar düşüşler koymayacaktır ve eminiz ki kısa bir süre içerisinde WhatsApp’ın kullanıcı sayısı, 1 milyar kullanıcıya ulaşabilir.

Kullanımı oldukça kolay olan ve herkes tarafından sevilen WhatsApp’a bu yolunda başarılar dileriz.. WhatsApp yönetimi Facebook’a geçtiği günden itibaren geliştiğini hemen hemen herkes bilir, eminiz ki en kısa sürede WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcısı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bilgisayarda WhatsApp Kullanma başlıklı yazı da bilgisayar whatsapp indir, bilgisayara whatsapp indir ve whatsapp bilgisayar üzerinden çalıştırmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İnstagram profilime kim baktı nasıl gorebilirim