E-Ticaret İçin En İyi Alt Yapı Olan ShopPHP

E-Ticaret Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

E-Ticaret İçin En İyi Alt Yapı Olan ShopPHP

Öncelikle buradan ShopPHP çalışanlarını tebrik ederiz, diğer script yöneticilerinden / çalışanlarından daha çok ilgililer ve yapmış olduğu Script(Alt Yapı) sayesinde kolaylıkla E-Ticaret sitemizi yönetebiliyoruz ve tema açık kaynak kod ile temamız da dilediğimiz değişiklikleri yapabiliyoruz, Script oldukça kullanışlı olup, alt yapısında yer alan özellikler sayesinde tek script ile dilediğiniz her şeyi baştan yaratabilirsiniz. ShopPHP’nin sağlam alt yapısı ile artık E-Ticaret sitesi açmak oldukça kolay.

 

 

 

ShopPHP Ücretli midir?

Evet, ShopPHP ücretlidir lakin bir çok E-Ticaret scriptlerinden daha fazla özelliğe sahip olup, diğer scriptlere göre daha kullanışlı ve daha uygun fiyat ile lisansı satılmaktadır.

 

ShopPHP Paketleri Nelerdir?

ShopPHP’de bir den fazla özellik olduğundan dolayı bir çok işleminiz için ücret talep edilmektedir. Bu ücret talepleri şu şekildedir, mesela sizin kendinize özel bir tema yapılmasını istiyorsanız. ShopPHP yetkili arkadaşlar sizin adınıza özel tema yapıyor, özel tema yapıldığı için sizden ek ücret talep etmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar

ShopPHP Kullanışlı Mıdır?

Evet, ShopPHP oldukça kullanışlıdır. XML ve EXCEL yaparak kolaylıkla ürünlerinizi kendi kurmuş olduğunuz sitenize yükleyebilirsiniz, şahsen benim kendime ait E-Ticaret sitemde 1 günde 500 Tane farklı açıklamalara sahip olan ürünlerimi EXCEL yaparak kolaylıkla yükleyebiliyorum. Böylelikle bu ürün yükleme gibi sıkıcı olaydan kolaylıkla kurtuluyorum ve zamandan tasarruf etmiş oluyorum.

E-Ticaret İçin En İyi Alt Yapı Olan ShopPHPE-Ticaret İçin En İyi Alt Yapı Olan ShopPHP

Kullanımı oldukça kolay olan ShopPHP tabanlı E-Ticaret sisteminde aklınıza takılan herhangi bir sorunda yardım bölümünden kolaylıkla ShopPHP ile iletişime geçerek sorunlarınızı dile getirerek sorunlarınızı çözebilirsiniz. shopphp.net adresine giderek Demo Admin panelini görebilirsiniz.

Eğer E-Ticaret gibisinden bir site kurma istiyorsanız, sizde internet üzerinden ürün satmayı düşünüyorsanız ShopPHP’yi sizler için tavsiye ederim.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki ShopPHP’nin SEO kısmı oldukça gelişmiştir, SEO ile E-Ticaret birleşinde aklınıza hemen ShopPHP gelsin.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.