En Hafif – En İnce Telefonu

En Hafif - En İnce Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin gelişmesiyle beraber, artık hani tıraş olduğumuz jiletlerin kalınlığında telefonlar üretilmeye başlandı. Teknolojinin bu kadar gelişmesiyle telefonların kalınlığı küçüldü boyu uzatıldı, geçtiğimiz günlerde karşılaştığımız bir konu üzerine sizlere bugün Dünyanın en ince telefonu hakkında kısaca bilgiler vermek isterim. Düşünebiliyor musunuz, bu zamanda 4.75MM kalınlığında telefonlar üretebilmekte iken ilerleyen yıllarda 3.00MM telefon bile üretebilecekler artık telefonlarımız uçmasın diye ona iplik takıp boynumuzda taşıyabileceğiz şaka bir yana hemen sizlere Dünyanın en hafif / en ince telefonlarının listesini sırayla açıklayayım.

VIVO X5 MAX

Kalınlığı: 4,8mm

Detay: Bluetooth 4.0 uyumlu, 1.7 GHz’lik 4 çekirdekli Cortex-A53’le birlikte 1.0 GHz’lik 4 çekirdekli Cortex-A53 çipseti, 5MP ÖN Kamera, 13MP Kamera, 5.5 inç ekran.

Sponsorlu Bağlantılar


 

OPPO R5

Kalınlığı: 4.85mm

Detay: 13MP Arka Kamera, 5.2 inç ekran, sekiz adet 1,5GHz Cortex-A53 işlemci çekirdeği, Adreno 405 GPU, 2GB RAM


 

CASPER VIA V10

Kalınlığı: 4.8inç

Detay: 1.2 GHz, 2GB RAM, 16 GB Dahili Hafıza, 8MP Arka Kamera, 5MP Ön Kamera, Android Lollipop 5.0.2

Ülkemiz’de de satışı olan Casper VIA V10 ile bu kadarlık küçük bir listeyi yeterli olarak görüyorum. İphone 6 ve serisini ne kadar ince görürseniz görün, iPhone’dan daha ince ve daha güzel telefonların var olduğunu kesinlikle unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Android 6.0 Sürümü Hangi Telefonlara Gelecek? başlıklı yazı da Android 6.0 ne zaman gelecek? ve Android 6.0 Özellikleri hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.