En Hızlı İnterneti Olan Hat Hangisi?

En Hızlı İnterneti Olan Hat Hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde 3 büyük operatör hakkında yine görüşlerimi paylaşmak isterim, sizlerle bugün ülkemizde en hızlı interneti olan hat yani operatör hangisi sorusunu tartışacağım ve sizlerde kendi yorumlarınızı alt kısımdan yorum olarak belirtirseniz sevinirim. Öncelikle benim oturmuş olduğum evden, diğer mekanlara doğru gidelim. Mesela benim şuan oturduğum evde Turkcell çekmez iken, Vodafone; Turkcell’den daha çok çekiyor. Avea ise her ikisinden daha çok çekiyor. Geçen gün TTNET ile yaşamış olduğum sorundan dolayı telefondan internete girmek zorunda kaldım ve Vodafone’nun kampanyaları daha ucuz olduğundan dolayı ve birazda ihtiyacımdan dolayı gidip kendime yeni Vodafone hat aldım lakin maalesef Vodafone’da full çekmiyor. Gelelim Avea’ya, evet yaklaşık olarak 9 aydır Avealıyım evimin haricinde her yerde kötü çekiyor sadece meydanlarda insanların çok olduğu bölgelerde çeken Avea kırsal bölgelerde, açık alanlarda illalah ettiriyor. Eee sonuç diyecek olursak, sizin çevrenizde en iyi hat hangisi çekiyor ise kral odur bence. Ne Turkcell, ne Avea, ne de Vodafone ister PTTCELL ister Bimcell olsun. Çevrenizde hangi hat çekiyor ise onu kullanmanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Evet Turkcell bir çok kampanya yapıyor, bir çok yatırımlar yapıyor bunda hemfikiriz. Ya düşünün adamlar daha ben bilgisayarımda 100 mbps hızı zor görür iken mobilden 1.2 gbps hızına ulaşıyorlar gerçekten tebrik edilesi bir operatör. Her gün yatırım yapan bir operatör olduğu için tebrik ediyorum, Avea operatörü hakkında bir şey demiyorum ne kampanya yapıyor ne de bedava internet hakkında bir kampanya yapıyorlar gerçekten anlamak çok zor. Vodafone ise, Vodafone sadece müşterisine yatırım yapıyor sırf kendi abonelerinin faydalanabileceği çeşit çeşit kampanyalar yapıyor ve üstelik olarak 3-4 ay boyunca süren bedava internet kampanyası yapan Vodafone bu kampanyayı bitirirken bile hediye internet veriyor. Her neyse uzun lafın kısası, sizi gerçekten en iyi şekilde anlayan kendinizdir. Çevrenizde en iyi çeken hat, başka bölgelerde çekmemektedir. Sizin evde hiç çekmeyen hat başka yerlerde full çeken anında dilediğiniz sonuçlara ulaşırsınız, gerçekten operatörleri anlamak zor. Onlarında işleri çok zor, teknoloji her geçen gün gelişiyor ilerde bu tür sorunların olmayacağına inanıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.