En İyi Navigasyon Uygulaması Hangisi

En İyi Navigasyon Uygulaması Hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan günümüzde en büyük ihtiyaç duymuş olduğumuz ve özellikler yabancı bir yerlerde bizlerin en iyi dostu olan navigasyon uygulamaları sayesinde kaybolduğumuz deliklerden hemen çıkabiliyor ve kimseye adres sorma gereği duymadan hemen işlemlerimizi hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz. Bugün sizlere telefonlarımızda yer alan navigasyon uygulamalarından hangisinin en iyi olduğundan bahsetmek isterim. Eğer sizlerde uzun yollara çıkıyor ve bilmediğiniz yerlere gidiyorsanız mutlaka gitmeden önce telefonunuzun GPS ile navigasyon ayarlarını kontrol etmeyi unutmayınız. Bizlerin uzun yollarda en büyük yardımcı olan, küçük dar sokaklarda bir numaralı yardımcısı olan navigasyon uygulamaların bana göre en iyisini kullandığımız şebekedir. Ülkemizde en büyük sorunlardan biri olan şebeke sorunu maalesef ki navigasyon uygulamalarının iyi bir şekilde çalışmasına engel olmaktadır. Eğer kullandığınız operatör kaybolduğunuz bölgede iyi bir şekilde çekmiyor ise yandınız. En iyi navigasyon uygulaması olmaz en iyi şebeke olur diye düşünüyorum, bunun için operatör seçimlerinizi en iyi şekilde tercih etmeyi ve sorgulamayı unutmayınız. Bunun haricinde eğer en iyi navigasyon uygulamasını arıyorsanız bunun için Google değil tabi ki de geçtiğimiz günlerde güncelleme alan Yandex Navigasyon uygulaması daha iyi bir konumdadır. Anlık olarak trafik gösterme ile tanınan ve sade hızlı bir şekilde bizlere gideceğimiz yerler konusunda yardımcı olan Yandex Navigasyon uygulaması şuan daha az internet harcayıp daha iyi sonuçlar göstermektedir. Google Navigasyon uygulaması ise her geçen gün gelişmektedir, önceden yol tarifleri konusunda sıkıntıları olan Google Navigasyon uygulamasına gelen güncellemeler ile daha iyi bir konuma geleceğini biliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Navigasyon

Google Play ile App Store üzerinden kolaylıkla telefonlarımıza indireceğimiz Yandex Navigasyon uygulaması bana göre diğer navigasyonlara göre en iyi şekilde tasarlanmış olup nokta atışı yapmaktadır. Bunun için sizlere önerebileceğim ilk en iyi navigasyon uygulaması Yandex olacaktır. Trafik durumundan, hava durumuna kadar bütün detayları kısaca bizlere bildiren ve sade tasarıma sahip olan Yandex Navigasyon uygulamasına gelen güncellemeler ile artık eskisi kadar veri kullanmıyor ve daha hızlı bir şekilde çalışmaya başlamış durumdadır.

Google Navigasyon

Bu navigasyonu kullanmamak için hiçbir neden yok, sadece biraz daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum bunun haricinde ise diğer navigasyonlar ile kafa kafa gitmektedir. Android telefonlarımıza Harita uygulamasını kullanarak hızlı bir şekilde Google Navigasyon uygulamasını kullanabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.