EnPara IBAN Numaramı Nereden Bulabilirim?

EnPara IBAN Numaramı Nereden Bulabilirim?

En para bilindiği gibi bir çok bankalara göre çok farklı bir sistemdir. İnternet üzerinden bankacılık yapan Enpara’ya 2 kere kredi başvurusu yaptığım halde kredi başvurum onaylanmadığı halde Enpara’dan maalesef vazgeçemiyorum. Oldukça kullanışlı olan, ve bütün havale işlemlerimi tek tuş ile yapabileceğim kadar kolaylık sağlayan Enpara oldukça kullanışlı bir bankadır. Evet Enpara bir bankadır, lakin internet bankacılığıdır. Ofisleri olmadığı için sizden herhangi bir dosya masrafı, işlem ücreti almıyor başvuru yaptığınız takdirde sizinle iletişime geçerek başvurunuzu onaylıyorlar ve en geç 1 hafta içerisinde sizi ziyaret ederek kartınızı teslim ediyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bizler de Enpara kullanıcısı olarak Enpara hakkında bir iki bilgi vermek istedik, her ne kadar da gereksiz gibi gözükse de aslında bir çok kişinin bilmediği bir bilgiyi sizinle paylaşalım..

Öncelikle Enpara Mobil üzerinden bu olayı tarif etmek isterim..

EnPara IBAN Numaramı Nereden Bulabilirim?

Enpara Mobil uygulamasına giriş yaparak sol tarafta bulunan menü işareti tıklayarak sol tarafta açılan kısımdan Hesaplarım kısmına dokunarak IBAN numaranızı görebilirsiniz.

Masaüstünden yani bilgisayarınızdan enpara.com adresine giderek buradan T.C. Kimlik Ve Şifreniz ile giriş yaparak hesaplarım bölümünden IBAN numaranıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca 0 (850) 222 36 63 bu numaradan iletişim kurabilir ayrıca cozum@finansbank.enpara.com adresine mail atarak çözüme direk ulaşabilirsiniz.

Enpara ile sizde kazanmaya var mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.