Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi

Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi

Sponsorlu Bağlantılar

2011-2012 yıllarında eğitime başlayan Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip lisesi ilçesinin ilk İmam Hatip Lisesi oldu. Faaliyete giren Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesinin ilk adı Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak geçerken 2015 yılında ilk mezunlarını vermeye hazırlanıyor. 5 Mart 2012 tarihi itibaren 125. Yıl İlköğretim Okulu’ nun ek binasında faaliyetini sürdürürken Bugün yani 2015 yılında Esenler Dörtyol Meydana yakın yerde bulunan boş bir araziye ye yapılmış olan Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesinin A Blok Binası yapıldı. Önümüzdeki aylar içinde bitecek olan B Blok ile birçok öğrenciye ev sahipliği yapacak olan Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi, 21 Nisan 2015 tarihinde Dr. Kadirtopbaş Kültür Merkezinde yapmış olduğu Kutlu Doğum programı ile gündeme gelmişti. Okulun Kurucu Müdürü olan Mustafa SALMAN’dan sonra Müdür olarak göreve başlayan Cemil SARICI şuan Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesinin Müdürü olarak görev yapmakta. Şuan Güzide Özdilek İmam Hatip Lisesinde ilk ders saati 07.00’de başlıyor ve son ders zili 19.35’te btiyor. Okul’da kız erkek ayrıdır, sabahçı grubu kızlardan öğlenci grubu erkeklerden oluşmaktadır. Kız öğrenci grubu derse saat 07.00’de başlayıp öğlen 13.15’te biterken Erkek öğrenci grubu ise derse, 13.30’da başlayıp 19.35’te okullarına veda ediyor. Okulun bu yıl mezun alma puanları hakkında şuan elimizde detaylı bilgiler yok, taban puanları, 2015 yılında ne kadar puan istedikleri hakkında detaylı bir bilgiye sahip değiliz. Lakin Okulun merkeze yakın olması nedeniyle ulaşımın kolaylığını sizlere itiraf edebilirim. Esenler Güzide Özdilek İmam Hatip Lisesi, Dörtyol Meydan’da bulunup Kadir Topbaş Kültür Merkezinin hemen yanında yer almaktadır.

0212 6114749 bu numaradan okula ulaşabilirsiniz, ayrıca okul hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

2015 Eylül Sorumluluk Sınavları Ne Zaman?

Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesinde sorumluluk sınavlarının nihayet tarihi açıklandı. 06 Eylül tarihinden itibaren kendi sitesinde yayınlanacak olan detaylı sınav tarihlerini kozbon takipçileri için kısa bir açıklama yapmak istedik. Öncelikle sınav tarihleri yarın açıklanacaktır, lakin sınavlar Kurban Bayramından sonra yapılacaktır.

Okul hakkında sormak istediğiniz diğer soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde 14 Aralık 2015 tarihinde okulumuzun adına yapılan 2. Geleneksel Şiir Dinletisine katılan bütün arkadaşlara ve konuklara teşekkürlerimizi sunarız. Program’da emeği geçen bütün herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. 14 Aralık 2015 Pazartesi günü saat 19:00’da gerçekleşen 2. Geleneksel Şiir Dinletisine ait fotoğrafları alt kısımdan bir kaç tanesini paylaşacağız daha fazla görüntü ve bilgiler için mutlaka okumuzun grubuna katılmanızı tavsiye ederiz, okulumuzun grup adı; Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi (Tek Hesap) şeklinde araştırma yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

esenler-anadolu-imam-hatip-lisesi1esenler-anadolu-imam-hatip-lisesi2esenler-anadolu-imam-hatip-lisesi3esenler-anadolu-imam-hatip-lisesi4esenler-anadolu-imam-hatip-lisesi5esenler-anadolu-imam-hatip-lisesi6esenler-anadolu-imam-hatip-lisesi7

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan YGS 2016 Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır başlıklı yazı da 2014 2015 ygs, 2014 ygs ve 2015 ygs açık uçlu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. kozbon senı sevıyorum ya ne kadar güzel bır sıtesın

  2. Kiz lar için okul saatleri

    • Kozbon

      Merhaba Sena, Erkek öğrencilerin ders başlangıç saati 07:00-13:00 Kızların saati ise 13:30-18:40’dır. Kızlar için gerçekten çok üzüldüm, okul çıkışı işleriniz gerçekten çok zor.

    • Ya bişey srdm kizlar için okul saatlerini sylrmsn sadece kizlar için okul saati