Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat Alanı

Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi
İlçemizin en gözde okullarından biri olan ve başarıdan başarıya imza atan büyük imam hatip lisesi olan Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesinde inşaat çalışmaları devam ediyor. Esenlerin hatta İstanbulun en büyük imam hatip liselerinden biri olacak olan eski adıyla Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi olan şimdi adıyla Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesinin inşaat alanındaki görüntülerini sizinle paylaşmak istedik. Hem bizden sonraki gelecek olan öğrenci kardeşlerimiz için hemde velilerin merakını gidermek için sizinle paylaşıyoruz..

Sponsorlu Bağlantılar

Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat AlanıEsenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat AlanıEsenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat AlanıEsenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat AlanıEsenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat AlanıEsenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat AlanıEsenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaat Alanı

Esenler Güzide Özdilek Anadolu Lisesi hakkında bilgi almak için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.