Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi

Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbulun gelişmiş semtlerinden biri olan Esenler’de son yıllarda bir çok değişiklikler söz konusu. Yapılmış olan yapıtlar sayesinde sıkça gündeme gelen Esenler Belediyesi, son zamanda yapmış olduğu İmam Hatip Liseleri bakımından bir çok yatırım yaptı, ayrıca açılmış olan imam hatip liseleri bir çok başarıya imza attı. İşte semtin en büyük olan imam hatip lisesi olan Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi ana binası yapıldı ve şuan inşaatı devam eden ek binası yapılmak ayrıca bir çok yeni öğretmeni yeni yönetim kurulu sayesinde, semtin en iyi imam hatiplerinden sayılmakta. Bu yıl mezun vermeye hazırlanan Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi toplam yüze yakın ilk imam hatip mezunlarını verecek, ayrıca ilk stajyerliklerini gören geleceğin imam hatiplerinin gözlerinden adeta mutluluk akıyor.
Okulun merkezi konumda olması bütün velileri sevindirilken, ulaşımın kolay olması ise bir çok öğrenciyi sevindirdi. Okulun yeni müdürü olan Ahmet Tağman ise geleceğin imam hatip öğrencilerinden gurur duyduğunu söylerken okula bu yıl gelen ve eski senelerden tanıdık olan Abdülkadir Akyol meslek öğretmeni ise bütün öğrencilerin örnek aldığını öğretmenlerden biri. Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi gelecek sene 2015 Ağustos ayında 1.200den fazla yeni öğrenci alacağını söylendi. Ayrıca 2017 yılında bitecek olacak Esenler Güzide Özdilek Anadolu Lisesinde 3 Blok bina bulunup 3 katlı otopark, ve bir büyük bahçeye sahip olacaktır. Sizi de, Bu yıl Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesine bekliyoruz uzman öğretmenler, yönetim kurulu ve yoğun güvenlik ekibi ile kendinizi evinizde öğrenim görüyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Ayrıca birçok sosyal aktive ile sizleri hayattan zevk aldıracak bir çok uğraş ile zamanımızın boşa gitmemesini önleyecek..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. 2016 lys sonuclarını görebilir miyiz

  2. merhaba kozbon okulda secmeli dersler nelerdır

    • Kozbon

      Merhabalar efendim bunun hakkında pek bilgim yok bunun için okul yönetimi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  3. Staj görmek varmi