Esenler İmam Hatip Lisesi Mezuniyet

Esenler İmam Hatip Lisesi Mezunları
Esenler Güzide Özdilek İmam Hatip Öğrencileri adına düzenlenen mezuniyet töreni; 09 Haziran 2015 tarihinde Salı günü Saat 13.00-17.00 arası mezuniyet töreni yapılacaktır. Mezuniyet töreninde.. Kuran’-ı Kerim Tilvaeti, 2011’den Bugüne Slayt Gösterisi, Açılış Konuşmaları yapılırken okulun birincisi ve YGS birincisinin konuşması gerçekleşecektir. Ardından Mezuniyet Kütüğüne Plaka Çakılması, Öğrencilere sertifika takdimi ve fotoğraf çekimi gerçektikten sonra okulumuzun müzik grubunun konseri gerçekleşecektir. Mutlaka 12. sınıf öğrencilerimizin 09 Haziranda KadirTopbaş Kültür Merkezinde olmalarında önemle rica olunur.

Sponsorlu Bağlantılar

Esenler İmam Hatip Lisesi Mezun Veriyor..

İşte ilçemizin en büyük imam hatip lisesine sahip olan ve başarıyla ünlenmiş imam hatip lisesi olan eski adıyla Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi yeni adıyla Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesinin ilk mezunları bu yıl mezun olacaktır. İlçemizin ilk imam hatip lisesi olan Esenler Güzide Özdilek İmam Hatip Lisesi tahminen 350 tane mezun verecek, ayrıca bu Esenler’de bir ilk olacak. Ak partinin iktidara gelmesiyle İmam Hatiplerin önü açılmış olduğunun bir göstergesi olan bu mezuniyet töreni hakkında bu sayfa altında bol bol fotoğraflar paylaşacağız. İşte o gün en kısa zamanda gerçekleşecek.. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız, 09.06.2015 tarihinde saat 13:00’de başlayacak ola Mezuniyet Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleşecektir. Uzaktan gelemeyenler için bu kozbon ailesi için bu sayfa altında galeri şeklinde fotoğraflar o güne ait hatıralar adına paylaşılacaktır, bizleri takip etmekten vazgeçmeyin. Daha fazla bilgi için sitemizde bulunan sağ üst köşedeki arama kutusuna Esenler Güzide Özdilek kelimesini arattıktan sonra detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizleri seviyoruz..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.