Esenler Kültür Merkezi

Esenler Kültür Merkezi

Sponsorlu Bağlantılar

Esenler Kültür Merkezi hakkında bütün sormak istediğiniz soruları (yol tarifi, etkinlikler) hakkında sorularınızı ya da daha farklı sorularınızı alt kısımda bulunan yorumlar bölümünden yapabilirsiniz.

Tuna Mahallesinde bulunan Esenler Kültür Merkezimizin bahçesinde yeni bir yaşam alanı inşa edildi. Tamamen doğal ahşap malzeme kullanılarak yapılan ‘Sosyal Tesisi’ ailenizle huzurlu vakit geçirmeniz için her ayrıntıyı düşünmüşler. Doğal ve çekici bahçe düzenlemesiyle sizlerin gönül huzuruyla dinlenmenizi gaye edinmişler ve Restoran, kaffe bölümü bulunan bu nezih mekanda sizin ihtiyacınız olan her şey elimizin altında.

Esenler İstanbul’un en gelişmiş semtlerinden biri. Yapmış olduğu yatırımlar, yapmış olduğunu projeler sayesinde kendini herkese hayran bırakıyor. Son zamanlarda düğün için düğün salonları pek tercih edilmemekte, bunun yerine kır düğünü veya balo salonu yapılmakta. Yapan kişilere de gerçekten hak vermek zorundayım; kim ister ki davet ettiği konutları sıkışık bir alanda ve ter kokan ortamlarda ağırlamak ister ki bunun yerine Esenler Kültür Merkezinde seçmiş olduğunuz organizasyona göre davetlerinizi ağırlayabiliyorsunuz. Ayrıca 800+ üstü kapasite ile siz değerli konuklarına muhteşem hizmet sunuyorlar. Kültür Merkezinin profesyonel ekibi ve ekipmanları ile hiç birşey eksik olmadan dünya evine girebiliyorsunuz. Bunun yanında bir gece arkadaşlarınızla birlikte Esenler Kültür Merkezine gelerek nargile keyfi yapabilirsiniz ayrıca Okey takımını kurarak bu değerli vakitlerinizi arkadaşlarınızla okey oynayarak değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında midenizin bayram etmesini istiyorsanız Esenler Kültür Merkezinde Restaurant bölümünde karnınızı uygun fiyatlara doyurabilirsiniz. Evliliğe ilk adım olan nikah ise Esenler Kültür Merkezinde yapabilirsiniz. Yüksek tedisatlar ile donatılmış olan Nikah Salonu sayesinde dünya evine kaliteli şekilde girin. Ulaşımı kolay olan, TEM’in yakınında bulunan Esenler Kültür Merkezinde birçok sosyal aktive sizleri bekliyor.. Fiyatlar konusunda diğer Kültür merkezlerine göre uygun olan Kültür Merkezi sizlere mutluluk vaat ediyor..

Sponsorlu Bağlantılar

ESENLER KÜLTÜR MERKEZİ – GALERİ 

Esenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür MerkeziEsenler Kültür Merkeziesenlerkulturmerkeziesenler-kultur-merkeziEsenler Kültür Merkeziesenler-kultur-merkezi-balosalonuesenler-kultur-merkezi-balosalonuekmsarayesenler-kultur-merkezi-ekm_balosalonuesenler-kultur-merkezi-ekmbaloesenler-kultur-merkezi-ekmbalosalo_nuesenler-kultur-merkezi-ekmbalosalon_u

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bağcılar’da oturuyorum, evim ile arası neredeyse 10-15 dakikalık mesafe. Merter minibüsleri Merter’e giderken ve gelirken önünden geçiyor. Rahatlıkla ulaşılabilecek bir mekan. Fiyatları biraz pahalı gibi ama sundukları hizmet konusunda çok iddialılar.

 2. çok güzel duruyor helal olsun

 3. fiyatlar çok pahalı hiç tercih etmiyorum buraya verecegim parayla gider 4 defa evlenirim daha iyi

 4. esenler kültür merkezi kadar kötü biryer görmedim dışarıdan herşey mükemmelmiş gibi gözüküyor ama garsonları berbat hizmet kalitesi kötü esenler kültür merkezine zeytinburnundan geldim lanet olsun.

 5. güzel yazı olmuş lakin esenler kültür merkezine uzun zamandır gitmiyorum.

 6. geçtiğimiz günlerde kardeşimin nikah töreni vardı, hizmet sıfır ilgi sıfır ve fiyatları oldukça pahalıydı hiç memnun kalmadık.

 7. dış mekanda sünnet ne kadardir

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, Esenler kültür merkezini ziyaret ederek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz efendim.

 8. düğün salonu kaç kişilik kaç para

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, belirtmiş olduğunuz düğün salonuna göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgiler için sizleri Esenler Kültür Merkezine bekliyoruz burada yetkili arkadaşlar sizlere yardımcı olacaktır.