Euro Truck Simulator 2 Tepe Lambası Nasıl Yakılır?

Euro Truck Simulator 2 Tepe Lambası Nasıl Yakılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Her gencin hemen hemen oynamış olduğu oyunlardan biri olan Euro Truck Simulator 2 son zamanlarda bir çok mod ve yenilik ile oyuncularını gerçekten şaşırtmaya devam ediyor. Son gelen mod ve yeniliklerde artık tırlarımızın üstüne Uyarı ışıkları / polis ışıkları gibi aksesuarlarını ekleyebiliyoruz. Peki bu eklemiş olduğumuz aksesuarları nasıl aktif hale getirebiliriz, yani lambalarının nasıl çalışmasını sağlayabiliriz.

Aslında oldukça kolay olan bu işlem sonucunda oyunumuz daha keyifli hale gelecek ve ayrıca oyunda, Gerçek Fizi Modu var ise oyun tadından yenmiyor ve adeta o kamyonu gerçekte siz sürüyormuş gibi oluyor. Öncelikle tepe ışıklarınızı yakabilmeniz için herhangi bir tamirciye giderek arabanızı modifiye edebilirsiniz, çok ucuz bir rakamlar ile arabanıza sinyal / uyarı ışıkları ekleyebilirsiniz. Ekledikten sonra bunları çalıştırabilmeniz için oyuna tekrardan giriş yaparak F4 tuşuna basınız ve burada yer alan bütün uyarıları aktif hale getiriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Euro Truck Simulator 2 Tepe Lambası

Bildiğim kadarıyla oyunda yer alan 2 tane ana uyarı lambası var (küçükler hariç). Biri The Space, diğeri de normal uyarı lambası. Bunlardan herhalde sadece Normal olanı çalışmakta yani The Space olan uyarı ışıkları maalesef çalışmamakta çünkü bende çalışmadı nedense.

4540 Merkez

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Paramanya Karakterleri - Hangi Karakter Daha İyi? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bende bu oyunu oyniyacam nasıl oynanıyo

    • Kozbon

      Merhaba Osman, görmüş olduğunuz oyunun adı Euro Truck Simulator 2dir. Bu oyunu internette araştırarak indirebilirsiniz ve oynayabilirsiniz, yaklaşık 500MB boyutunda bir indirme dosyası mevcuttur.

    • merhaba osman ben hasan bu oyunun tuslarini biraz zor oyuzden soulum interneten bak