Facebok’ta Ruh İkizim Kim Uygulaması

Facebok'ta Ruh İkizim Kim Uygulaması

Son zamanlarda bu tür uygulamalar popüler olmaya başladı gerek, Ruh İkizim Kim Uygulaması gerek hangi disney karakterine benziyorum gibisinden bir çok uygulama artık eskisi gibi Facebook’ta paylaşılmaya başlandı. Bilmiyorum benim etrafımda uzun zamandır bu tür uygulamaları kullanan yoktu, önceden küçük yaşlarda facebook daha yeni yeni tanınmaya başlanırken ben de bu tür uygulamalar kullanıyordum. Sanal ortamlarda bu tür uygulamalara katılmak sizin ve diğer arkadaşlarınızın Facebook hesap güvenliğini tehlikeye atmakta, bunun için yapmanız gerekenler; herkesin kullanmış olduğu ve uygulamaya katıldıktan sonra duvarınızda herhangi bir öge paylaşmayan uygulamaları tavsiye ediniz ve lafı hiç uzatmadan direk konuya giriyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Ruh İkizim Kim Uygulaması

Bu yazının sonunda vereceğim linki kopyalayarak tarayıcınızın penceresine yapıştırınız, açılan sayfa da kendini açıkca belli eden büyük bir buton var. “Find out who your true soulmate is” yazan butona tıkladıktan sonra yönlendirmeyle birlikte açılacak olan sayfayı Facebook İle Giriş YAP dedikten sonra sizin ruh ikinizi bulmasını bekleyin.. Belli bir süre geçtikten sonra sizin ruh ikiziniz’in kim olduğunu fotoğraf olarak belirtecektir.

Ruh İkizim Güvenli Uygulama mı?

Evet, herkes tarafından kullanılan sade ve eğlenme amacıyla yapılmış bir uygulamadır.

Uygulama Linki: http://www.captainquizz.com/special/soulmate/r/101529406925272530

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Sesli Mesajı Yazıya Dönüştürmek başlıklı yazı da android facebook sesli mesaj, facebook da sesli mesaj nasıl atılır ve facebook sesli mesaj açılmıyor hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. =D olamaz =Dsjsj.ssdf

  2. Kozbon

    Son zamanlarda en çok kullanılan uygulamalardan biri olan; Facebok’ta Ruh İkizim Kim uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdaki kutucukları doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sormuş olduğunuz soruları maksimum 30 dakika içerisinde yanıtlanacaktır.

  3. Ruh ikizini sende bul

  4. Ruh ikizim kim

  5. Benim ruh ikizim kim