Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silebilirim?

Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde sosyal paylaşım sitelerinin oldukça fazla bir şekilde kullanıldığını ve artık sadece biri ie değil hemen hemen bir iki tane sosyal paylaşım sitesinde hesabı olan kişiler oldukça fazladır. Baktığımız zaman bu sosyal paylaşım sitelerinde oldukça fazla işlem yapabiliyor ve gününüzün bir kısmını oldukça eğlenceli bir şekilde geçirebiliyorsunuz. Baktığımız zaman bu sosyal paylaşım sitelerinden en köklü geçmişe sahip olan ve en beğenilen aynı zamanda en çok kullanılan sosyal ağ Facebook’tur. Üstelik artık akıllı telefonlarınız ile bu sosyal paylaşım sitesine girmeniz oldukça kolaydır. Baktığımız zaman bu sosyal paylaşım sitesinde çeşitli paylaşımlar yaparken arkadaşlarınız ile konuşabilir bunu görüntülü bir şekilde yapabilir aynı zamanda çeşitli sayfalar açabilir, gruplar kurabilir, fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde Facebook üzerinden arama bölümü sayesinde istediğiniz kişilerin profillerine bakabilirsiniz. Ancak eskiden bu bilgileri bünyesinde saklayan Facebook bunun kontrolünü size vermiştir. Yani yaptığınız aramaların kaydedildiğini görebilir ve isterseniz bunu silebilirsiniz bunu oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle hareketler dökümüne girmeniz gereklidir. Bu profilinizde kapak fotoğrafının sağ alt kısmında bulunur daha sonrasında karşınıza çıkan sayfada hedef kitlesini sadece ben olarak değiştirdiğiniz zaman karşınıza yaptığınız aramalar çıkacaktır. Böylece silmek istediğiniz aramaları yanda bulunan sile tıklayarak yapmanız mümkündür. Böylece istediğiniz aramayı silebilme şansına sahipsiniz. Bunu yapmak anlattığım gibi oldukça kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan ‘Facebook’ta değilim’ Messenger Uygulaması başlıklı yazı da Facebookta degilim ne demek ve Messenger Uygulaması hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.