Facebook Bağlantılı Kiwi Nedir?

Facebook Bağlantılı Kiwi Nedir?

Özellikle de son zamanlarda herkesin Facebook duvarında paylaşım yaptığı Kiwi, bazı zamanlarda insanları sıkıntıya sokmaktadır. Face ile bağlantısı kurulur kurulmaz sizin yerinize otomatik olarak paylaşım yapan bu uygulama Facebook kullanıcılarının birçoğu tarafından paylaşılmış durumda. Öncelerde çıkan ve hızla yayılan bir uygulama olan Ask.fm, insanların birbirlerine site üzerinden soru sormalarını sağlayan zengin bir içeriğe sahipti. İster tanıyan insanlardan olsun ister de tanımadığınız insanlardan olsun herkesten size farklı sorular gelebiliyordu. Cevaplanan sorular ise site içerisinde paylaşılabiliyor ya da isteğe göre silinebiliyordu.

Sponsorlu Bağlantılar

Kiwi Beğeni Hilesi

Ayrıca Kiwi uygulamasında sizlerin nasıl takipçi ve beğeni yükselteceğinizi yani kısaca beğeni hilesini anlattık. Kiwi Beğeni Hilesi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Aynı bu uygulamaya benzeyen Kiwi, siz Facebook ile uygulamaya giriş yaptığınız anda otomatik olarak kişi listenize paylaşımda bulunmaktadır. Size hiçbir şekilde haber vermeyen bir uygulamanın böyle paylaşımlarda bulunmasını önlemek için yapabileceğiniz bir ayar olmadığı için işi kökten çözmeniz gerekmektedir. Facebook hesabınıza Kiwi’yi yüklemediğiniz takdirde arkadaşlarınız ile her hangi bir bağlantı kurulmayacak ve de paylaşım yapılmayacaktır. Ancak Facebook ile bu uygulamanın indirilmesi haline bütün arkadaş listeniz ile paylaşım yapılacaktır. Birbirlerine sormak istediklerini gizli bir yol ile sorabilen ve de kimliklerini göstermek zorunda kalmayan insanların sık sık kullanmayı tercih ettiği bu uygulamanın, işini gizli yapmak isteyen insanlara büyük bir olanak sağladığı görünüyor. Ancak uygulamanın sizin için paylaşım yapmasını istemiyor iseniz Facebook üzerinden uygulamayı yüklememeniz bunun için yeterli bir hamle olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Kiwi Uygulaması başlıklı yazı da Facebook Kivi Uygulaması, Facebook Kiwi android ve Facebook Kiwi ios hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.