Facebook Groups Nedir?

Facebook Groups Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’un her geçen gün yeni bir güncellemesi ve yeni bir uygulaması ile karşılaşıyoruz. Google Play’in en fazla uygulaması olan platformlardan biri olan Facebook’ta bugün sizlerle Facebook‘ta çok kullanılan uygulamalardan biri olan Facebook Groups uygulaması hakkında kısaca bilgiler vereceğim. Bildiğiniz üzerine teknolojinin bu kadar çok ilerlemesinin ardından bir çok kişi artık Facebook kullanmak yerine herkes tarafından tercih edilen WhatsApp uygulamasını kullanmaya başladı. Bunun ardından doğal olarak Facebook artık eskisi kadar olan popülerliğini kaybetti. Arada sırada gülmek için, bir kaç kişinin profiline bakmak için uğradığımız Facebook’ta son zamanlarda çok konuşulan uygulamalardan bir tanesi olan Facebook Groups sayesinde Facebook’ta kendi hesabımızla katılmış olduğumuz grupları bu uygulama sayesinde bütün grupları tek tek görebiliriz. Sadece grupları kolay bir şekilde kullanabilmemiz için tasarlanan bu uygulama sayesinde gruplarda kolaylıkla paylaşım yapabiliriz. Sadece gruplar için tasarlanmış ve düzenlenmiş olan bu uygulamanın bir çok faydası var iken maalesef bazı kısımlarda sıkıntıları var. Son zamanlarda başlanan bu sıkıntılardan biri olan Facebook Groups uygulamasında video oynatamama özelliğinden dolayı maalesef eksi puanlar almaktadır. Facebook Groups ile eğer sizde birden fazla grubu tek uygulama üzerinden takip etmek istiyorsanız hemen uygulamayı indirip kolaylıkla birden fazla katılmış olduğunuz grupları kontrol altında tutabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Groups Nasıl İndirebilirim?

Bu uygulama sayesinde kolaylıkla telefonunuzdan Facebook Grup kurmanızda yardımcı olacak olan Facebook Groups uygulamasını indirebilmek için Google Play veya App Store’yi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bütün platformları destekleyen Facebook Groups uygulaması sayesinde tek bir uygulama adı altında bütün gruplarınızı kontrol edebilir, yeni gruplar kurabilir, bütün katılmış olduğunuz gruplardan haberdar olabilir ve hızlı bir şekilde göz atmış olursunuz. Size zaman kazandıracak olan bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki talimatları izlemeniz yeterli olacaktır.

Android İşletim Sistemli Cihazlar İçin;

  1. Google Play’i açınız ve ardından üst kısımda yer alan arama kısmına Facebook Groups yazınız.
  2. Editörün seçimi olarak işaretlenmiş olan ve ilk sırada çıkmış olan uygulamayı açıp telefonumuza indiriyoruz.
  3. Daha sonrasından telefonumuza inen uygulamaya Facebook kullanıcı adınız veya numaranızı yazıp mevcut şuan kullanmış olduğunuz şifreyi girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
  4. Eğer telefonunuzda mevcut Facebook uygulaması var ise giriş yapmadan uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İOS işletim sistemli cihazlar için;

  1. https://itunes.apple.com/app/id931735837 adresine giderek kolaylıkla telefonunuza kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Linkleri

  1. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.groups
  2. https://itunes.apple.com/app/id931735837

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Üzerinden Nasıl Canlı Yayın Yaparım? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.