Facebook Kiwi Uygulaması

Facebook Kiwi UygulamasıSon zamanlarda sıkça arkadaşlarınızdan sürekli bu tür uygulamalardan davet alıyorsunuz değil mi, bu konu üzerinden çıkarak bugün Facebook’u yerinden oynatan Kiwi uygulaması hakkında bilgi vereceğim. Facebook Kiwi Uygulaması nedir, ne iş yapar neden bu tür bir uygulama yapmaya gerek duymuşlar. Facebook Kiwi Uygulaması bir nevi bir zamanlar popüler olan ask.fm gibi soru cevap sitesi gibi, lakin Facebook Kiwi site değil Kiwi’ye sadece bir uygulama demekte yanlış olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Kiwi; rastgele insanlara, rastgele sorular sorabilmenize yardımcı olan bir platformdur. 

Lakin bu uygulama bu kadar güzel iken bir de çok göze batan, sizleri ve Facebook’taki arkadaşlarınızı rahatsız edecek bir durum söz konusu. Uygulamaya katıldığınız andan itibaren, Facebook’ta Arkadaş listenizdeki bütün kişilere otomatik olarak uygulamaya katıl diye davet etmekte.

Eğer bu tür sorunlar sizleri rahatsız etmiyorsa, uygulamayı tavsiye ederim. Birbirinden farklı birbirinden seçici sorular mevcut. Aslında insanlar tarafından sizlere yönetilen sorular daha keyifli.

Mutlaka denemelisiniz, bir de uygulamanın adı kiwi olduğundan dolayı canım kivi çekti ya, nereden aklıma geldiyse..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebok'ta Ruh İkizim Kim Uygulaması başlıklı yazı da facebook ruh ikizi uygulaması, facebook uygulamaları güvenlimi ve ruh ikizim uygulaması hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. s.a kardeş bu uygulama hangi tarihde cıktı bana tam tarih verebilrmisin cok önemli lütfen

 2. abi ben bu uygulamadan nasıl kurtulurum ya

  • Kozbon

   Merhaba efendim, Facebook ayarlar bölümünden Kiwi davetlerini engelleyebilirsiniz ilginiz için teşekkür ederiz.

 3. cıkıs nasıl yapılıyo ? abim kurmus bende kurcam

  • Kozbon

   Merhaba, kiwi.qa/profile/settings bu adresi kopyalayarak tarayıcınızın URL kısmına yapıştırınız. Ve karşınıza gelen sayfanın alt kısmında yer alan Çıkış Yap yazısına tıklayarak çıkış yapabilirsiniz.

 4. kardeşşş