Facebook Messenger Basketbol Oyunu Nasıl Açılır?

Facebook Messenger Basketbol Oyunu Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’tan Messenger kullanıcılarına keyifli bir güncelleme daha, artık arkadaşlarımızdan gelen mesajları beklerken bir anda basan sıkıntılara son verebilirsiniz. Facebook Messenger uygulamasında yer alan basketbol oyunu sayesinde sizlerde, gelen mesajları beklerken hemen bir basketbol oyunu oynayabilirsiniz. Çok iyi düşülmüş olan bu oyun maalesef sizleri bir süre sonra canınızı sıkmaya başlayabilir, eğer bir süre sonra topu potanın içerisinden geçiremezseniz maalesef bir süre sonra küfür etmeye başlıyorsunuz. Bu kadar çok konuşulan Facebook Messenger basketbol oyunu nasıl açılır hiç merak ettiniz mi?Ne kolay ne de aşırı zor olan bu oyun sizlerin Messenger üzerinden gelecek olan mesajları beklerken, Facebook tarafından beklemeyi değerlendirmek isteyen arkadaşlar için getirmiş olduğu yeniliklerden biridir. Facebook Messenger üzerinden basketbol oyunu oynarken, istek göndermiş olduğunuz kişi ile en skor yapan listesi yer almaktadır. Oyunda en çok yüksek skor yapan kişi sağ üst köşede yer alan listeye kendi adını yazdırmaktadır. Peki bu çok konuşulan Facebook Messenger basketbol oyunu nasıl oynanılır, basketbol oyunu nasıl açılır hakkında sizler için kısa bilgiler vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger Basketbol Oyunu

  • Bunu oynayabilmek için de, iki kullanıcı Facebook Messenger kullanmak zorundadır. Yani bir kişi bilgisayardan bir kişi tablet ya da mobil cihazdan oynayamaz. Oynamak isteyen kişi, Facebook Messenger üzerinden giriş yaparak oyuna katılabilir.
  • İllaki karşıdaki kişi Messenger kullanacak diye bir kural yok. Eğer o kişi de bu oyunu oynamak istiyorsa Messenger uygulamasını kullanarak oynayabilir
  • Oyunda en çok basket atan kişi, en çok skor yapan kişi olarak belirlenmektedir.

Basketbol Oyunu Nasıl Açılır?

  1. İlk olarak Messenger kullanan arkadaşınıza bir basketbol topu gönderiniz.
  2. Ardından gönderdiğiniz basketbol topunun üzerine 2 kere dokunun.
  3. Açılan oyunda basketbol topunu potanın içerisinden geçirmeye çalışın.

Basketbol Topu Nerede?

Facebook Messenger Basketbol Oyunu Nasıl Açılır?

Facebook Messenger uygulamasında Basketbol topunu bulmak için, ifadeler kısmını açıp 3. sırada yer alan ÇAN işaretine dokunun ve bu kısımdan kolaylıkla basketbol topuna erişebilirsiniz. Facebook Messenger hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız mutlaka Facebook Yardım Merkezi kategorimize göz atmayı unutmayınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bedava Facebook Lite hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.