Facebook Messenger İfade Simgesi Nedir?

Facebook Messenger İfade Simgesi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger uygulamasını maalesef ki her ne kadar kullanmak istemesek de bazı durumlarda çok işimize yaramaktadır, Facebook Messenger uygulaması Facebook uygulamasından bağımsız olarak çalışabilen ve Dünya’da WhatsApp uygulamasından sonra daha çok kullanıcıya sahip olan Facebook Messenger uygulaması sayesinde rehberinizde yer alan Messenger kullanan arkadaşlarınızla iletişime geçebilir ve ya Facebook üzerinden eklemiş olduğunuz bir kişiye telefondan mesaj gönderebilmek için Facebook Messenger uygulamasını kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde yeni emojileri ile dikkatlerini üzerine çeken Facebook’un yeni bir özelliklerden olan İfade Simgesi olayı hakkında bir kaç detaydan bahsetmek isterim. Facebook İfade Simgesi seçeneği ile sizlerde zaman kazanabilir ve en çok kullandığınız emojiyi yani gülücüğü belirterek her defasında Gülücükler kısmından seçmek yerine mesaj yazma yerinin hemen sağ tarafına ekleyerek zaman kazanabilirsiniz. Kullanımı kolay olan ve bir o kadar işlevi yüksek olan Facebook Messenger uygulaması ile sizlerde arkadaşlarınız ile görüntülü konuşmalar, sesli aramalar ve toplu sesli arama yaparak hasretlerinizi gidermeye hazır olun. Facebook Messenger uygulamasında bulunan ifade simgesi nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

İfade Simgesi Nedir?

Messenger uygulamasının ayarlar kısmında bulunan İfade Simgesi ile sizlerde tamam, ok, işlem tamamdır, bb anlamına gelen (like, eller kapalı başparmak yukarı) işaretini değiştirebilir onun yerine sürekli olarak kullandığınız bir emojiyi ekleyebiliyorduk lakin bu sistem gelen son güncellemeden sonra geçerli değil maalesef ki.

Facebook tarafından İfade Simgesi adı altında bir çok değişiklikler yapabiliyorduk, mesela tamam anlamına gelen like işaretini değiştirerek sürekli olarak kullandığımız gülücük ifadesini seçebiliyorduk lakin şuan için bu sistem geçerli değil. 2 gün öncesine kadar geçerli olan bu seçenek şuan için farklı renklere sahip olan tamam işaretini temsil etmektedir.

Sanırım bir hata olsa gerek, şuan için üst kısımda bahsettiğim yöntem geçerli olmamaktadır.

İfade Simgesi Nerede?

Facebook Messenger uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki kendi profilinize dokunun ve kendi profiliniz kısmından Fotoğraflar ve Medya kısmından İfade simgesi belirleyebilir ve ya değiştirebilirsiniz. (Şuan için geçerli değil, 2 gün öncesine kadar sorunsuzca çalışmaktaydı lakin şuan devre dışı bırakılıp farklı renklere sahip olan ifade bulunmaktadır.)

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bedava Facebook Lite hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.