Facebook Profilime Kim Bakmış?

Facebook Profilime Kim Bakmış?
Facebook’un belki de en çok merak edilenleri arasında yer alan facebook profilime kim bakmış uygulaması sizler için facebook profilinize kim bakmış, facebook profilinize kimler göz atmış ücretsiz olarak sunuyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook bildiğiniz üzere hiç bir kullanıcısına böyle bir hizmeti sunmuyor hatta bazı kişisel bilgilerinizi bile yayınlama konusunda tedbirli davranıyor. Facebook gibi sosyal platformlarda da böyle profilinize kim bakmış, profilinizi kim ziyaret etmiş gibi uygulamaları bulmanız biraz zor olabilir. Bu hizmet sadece facebook için sunuluyor. Facebook şuan da dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal platformlardan ve bu ünvana sahip olmanın hakkını çok iyi veriyorken bir yandan da böyle hizmetleri size sunmaması biraz garipsenecek bir durum çünkü her üye profiline kimlerin baktığını, profilinde kimlerin gezdiğini aşırı derece merak edecektir fakat bunu aşmanın tek yolu illegal bir yöntem oda; facebook profilime kim bakmış uygulaması. Bu uygulama ile birlikte gün içerisinde profilinizde kimler gezmiş, resimlerinize, durumlarınıza kimler bakmış hepsini öğrenebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra herhangi bir kişisel bilginizi ve facebook hesap bilgilerinizi vermeye gerek yok. Tek yapmanız gereken uygulama adresine girip daha sonrasında uygulamaya izin ver butonuna basmanız yeterli olacaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinize kim bakmış, profilinizin hangi kısmına kim bakmış, fotoğraflarınıza göz atmış kişilerin profillerini bulabilirsiniz. Unutmayın! Bir kız veya bir erkek sürekli sizin profilinize bakmışsa mutlaka size duyduğu bir hayranlık veya sevgi olabilir, kaçırmayın derim!

Facebook’un bu yararlı uygulamasından faydalanmak için tek yapmanız gereken sadece uygulama adresine girip, izinleri vermek daha sonrasında kimler baktığını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve görebilirsiniz. Bu gibi uygulamalardan yararlanmak için sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Sizlere aktaracağımız daha bir çok bilgi mevcut..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebook Dislike Nedir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. profilime kim bakmış

  2. uygulamanın adı ve nerden indirebiliriz cevaplarsan sevinirim

  3. Link verin

  4. Nasil calistirabilirim onu.?yardim edin..

  5. O uygulamayi yukledim ama calismiyor.ziyaretciler bolumu var ama kimseyi gostermiyor.baska profilden bakiyorum ama yine gostermiyo.

  6. uygulama nerde? bi adres linki ekleseydiniz

  7. Selam uygulamanin adi ne?

  8. O uygulamani nerden nasil bulabilirim?nasil yukleye bilirim?