Facebook Sayfa Nasıl Kapatılır?

Facebook Sayfa Nasıl Kapatılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook günümüzün en büyük sosyal medya ağlarından biri olmasına rağmen halen bir çok aktiviteleri ücretsizdir. Facebook üzerinden herhangi bir sayfa açarak kolaylıkla işletmememizi temsil edebiliriz ya da Facebook’ta grup açarak kolaylıkla arkadaşlarımız ile toplu bir şekilde haberdar alabiliriz. Ya da yolda yanımızda geçen kişiyi dahi kolaylıkla bulabileceğimiz bir sosyal ağ olan Facebook’ta bugün sizlerle sayfa nasıl kapatılır, sayfa nasıl silinir sorusuna yanıt vereceğiz. Bu işlemi önceden daha önceden kolaylıkla yapabiliyorduk, gerçi şuan içinde kolay da lakin Facebook bu durum için oldukça çok önlem almaktadır. Daha önceden Facebook sayfamızı anında silebilir iken şimdi sadece 14 gün boyunca silinme aşaması vardır bu süreç içerisinde eğer sayfanızı silmekten vazgeçer iseniz bu 14 gün boyunca tekrardan Facebook sayfa yönetimi kısmından tekrardan silinme aşamasını kaldırabilir ve sayfanızın silinmesini engelleyebilirsiniz. Sizlere hem resimli anlatım hemde yazılı anlatımdan bahsedeceğim. Ve ayrıca eğer telefonunuz Android işletim sistemine sahip ise Google Play’den sayfa yöneticisi uygulamasını indirerek kolaylıkla sayfanızı silebilirsiniz. Ve ayrıca şunu da belirtmek isterim ki bir sonraki yazılarımızda direk olarak sayfayı silme olayından bahsedeceğim.

✅Bilgisayardan Facebook Sayfa Silme İşlemi

  • Facebook hesabınıza giriş yaparak, hangi sayfayı silecek iseniz o sayfaya giriş yapınız.
  • Sayfayı açınca üst kısımda yer alan menüden Ayarlar bölümüne dokunarak ilk gelen ayarlar kısmında yer alan Sayfayı Kaldır bölümünden sayfanızı hemen kaldırabilirsiniz.

☑Bilmeniz Gerekenler

📌 Sayfanızı beğeni sayısı ise 14 gün süre içerisinde silebilirsiniz.

📌 Eğer sayfanızın beğenisi çok ise ve sayfanızı direk silmek istiyorsanız buraya tıklayarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

📌 Sayfanızı sildikten sonra bu işlemi geri alamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

✅Telefondan Facebook Sayfasını Silme İşlemi

  • Telefonunuza Google Play’den Facebook Sayfa Yönetici ve ya eğer telefonunuzun işletim sistemi İOS ise İTunes’den Facebook Sayfa Yönetici adlı uygulamayı indirebilirsiniz.
  • Daha sonra uygulamayı telefona kurduktan sonra, sayfanız hangi Facebook hesabınıza kayıtlı ise o Facebook hesabınız üzerinden giriş yapın.
Facebook Sayfa Yönetici uygulamasını açınız ve ardından sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunun.

1. Adım: Facebook Sayfa Yönetici uygulamasını açınız ve ardından sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunun.

Sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunduktan sonra yukarıdaki resimde de gösterildiği gibi Sayfa Ayarlar bölümüne dokunun.

2. Adım Sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunduktan sonra yukarıdaki resimde de gösterildiği gibi Sayfa Ayarlar bölümüne dokunun.

3. Adım bu adımda da fark edeceksiniz ki sayfayı sil seçeneğine dokunarak kolaylıkla sayfanızı silebilirsiniz.

3. Adım bu adımda da fark edeceksiniz ki sayfayı sil seçeneğine dokunarak kolaylıkla sayfanızı silebilirsiniz.

Not; bu işlemler geri alınamaz bunun için sayfanızı silmeden önce mutlaka düşünün.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Facebookta Fotoğrafı Beğenip Vazgeçme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.