Facebook Sesli Mesajı Yazıya Dönüştürmek

Facebook Sesli Mesajı Yazıya Dönüştürmek

Facebook, sesli mesajlaşmayı bir adım ileri taşımak istiyor. Kısa bir süre sonra sesli mesajları metne dönüştürebilen özelliğini kullanıma sunacak olan Facebook’un projesi herkeste heyecan yarattı.

Sponsorlu Bağlantılar

Yükselen teknoloji ile ses komutlarını mesaj olarak göndermek son günlerde son derece yaygın bir mesajlaşma tekniği haline geldi. Google’ın bir süredir kullanıcılarına sunmuş olduğu bu hizmet şimdi ise Facebook’un kendi mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger’daki yerini alacak.

Bu teknolojiyi bir adım ileri götürmek isteyen Facebook, Facebook Messenger’da kullanıcıların sesli mesajlarını bunun yanı sıra yazıya çevirebilecek.

Facebook çalışanı David Marcus tarafından duyurulan bu özellik şimdilerde test aşamasında ve çok yakında yayınlanarak hizmete sokulacak. Facebook Messenger özelliği olarak kullanılacak olan uygulamanın ise ne zaman hizmete sunulacağı tam anlamıyla bilinmiyor.

İlk sürümünün kullanıma girmesi ve gelen kullanıcı yorumlarına göre zamanla gelişmesi beklenen özelliği biz de çok merak ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Böyle bir özellik gerçekten varsa oldukça ilgi çekici ve güzel duruyor.

  2. Facebook çalışanlarına verdiği parayı sonuna kadar hak ediyor

  3. Facebook zaten İnternet teknolojisini farklı bir boyuta taşıdı. Bu yenilik gerçekleşirse harika olacak…

  4. Abi adamlar zengin. Bu yenilikleri yapmak için gerekli tüm gereçlere sahipler yapsınlar bir zahmet 😀