Facebook “WhatsApp’dan gönder” Özelliği Nedir?

Facebook "WhatsApp'dan gönder" Özelliği Nedir?WhatsApp’ın yönetiminin Facebook’a geçmesi üzerine bir çok yenilik ile kullanıcılarını sevindirdi. İşte sizlere son zamanlarda en çok konuşulacak olan bir özellik hakkında bilgilendirmek isteriz. Facebook ile WhatsAppın birleşmesi üzerine artık facebook üzerinden WhatsApp’a mesaj gönderebileceğiz, v31.0.0.7.13 sürümünün yayınlamasıyla aktifleşecek olan yeni özellik sayesinden facebooka kayıtlı olan telefonun numarasıyla whatsapp numarası eşleşince “WhatsApp’dan gönder” seçeneği ile doğrudan iletişim kurulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte birincilik sırasını aa oyununa kaptıran WhatsAppın yeni özelliği acaba kullanıcılar tarafından beğenilecek mi, şahsen benim çok hoşuma gitti WhatsApp’ın böyle özellikler ile hayatı kolaylaştırması çok hoş doğrusu. İOS ve Android platformlarında güncellenmesi beklenen Facebook uygulaması güncellenerek yakın bir zaman içinde WhatsApp’a Gönder seçeneği ile kullanıma aktif olacaktır.

Sizde bu özellikten faydalanmak için, telefonunuzdan Google Play’e giriş yaparak, facebook ve WhatsApp güncellemelerini kontrol ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2016 Bedava WhatsApp Kullanmak başlıklı yazı da android bedava whatsapp, iphone bedava whatsapp • ve turkcell bedava whatsapp hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Anlaşılan Facebook ile whatsapp iyice birleşecek gibi belkide tamamen birleşeceklerdir.

  2. Facebook ile iyice birleşecekler ama zamin aranıyor bence.

  3. Facebook whatsapp ın içine etmeden rahatlamayacak gibi.