Facebook’a Ne Zaman Kayıt Olmuşum?

Facebook'a Ne Zaman Kayıt Olmuşum?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanların efsanesi olan Facebook’a ilk kayıt olduğunuz günü hatırlıyor musunuz? Eğer hatırlamıyorsanız bunu öğrenmek istiyorsanız sizler için Facebook’a kayıt olduğunuz günü nasıl bulacağınız konusunda bilgiler vereceğim. Önceden Facebook’un popüler olduğu zamanalar da sabah ilk işimiz Facebook’a girmek oluyor ve gelen mesajlara cevap vermek oluyordu. Ya da komik sayfaların gönderilerini takip etmek oluyordu artık bu sistem günümüzde böyle değil, günümüzde sabah ilk işimiz WhatsApp uygulamasını açıp gelen mesajlara yanıt vermek ya da gelmeyen mesajlara küfür etmek oluyor. Aynı şekilde Facebook’ta komik paylaşımlar şuan Instagram dünyasına taşmış durumda, Facebook’tan takip ettiğimiz komik sayfalar, hayranı olduğumuz kişilerin sayfaları ve bir çok kuruluşa ait olan sayfalar için şuan Facebook yerine Instagram üzerinden takip etmekteyiz, Allah bilir ilerleyen zamanlarda ne tür bir sistem çıkacak? Facebook’a ilk katıldığınız tarihi öğrenmek için, Hareket Dökümünü ziyaret etmeniz durumunda Facebook’a kaçıncı yılda kaçıncı ayda katıldığınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Facebook’a 2013 yılının Mayıs – Haziran aylarında eklenen özelliklerden biri olan Hareket Dökümü seçeneği ile bunu öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bizlere Facebook’ta ne yaptığımız konusunda bilgiler veren, özen geçen ve hangi gönderileri beğenip hangi gönderilere yorum yaptığımız konusunda bizlere özet geçmekte olan Hareket Dökümü sayesinde Facebook’a ne zaman katıldığınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Masaüstünden Facebook’a giriş yapınız ve daha sonrasında kendi profiliniz üzerinden Hareket Dokümanı kısmından sağ tarafta yer alan tarihlerde en alt kısımdaki yıl sizin Facebook’a katıldığınız yılın göstergesidir.

Hareket Dokümanı kısmında bulunan sağ taraftaki tarihler kısmındaki yılların en küçük değeri sizin Facebook’a katıldığınız yılı gösterir. O yılına tıkladığınız vakit, açılacak aylar arasında en eski ay sizin Facebook’a katıldığınız yılın ayını göstermektedir.

Hareket Dokümanı ile sizlerde Facebook’ta neler yaptığınız konusunda, nelere girdiğiniz konusunda bilgi sahibi olabilir ve bütün Facebook hareketlerinizin özetlerini bu özellik sayesinde öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Bedava Facebook Lite hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. zitoş arici 2016 resimlerimi istiyorum